קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

גידולים משמעותיים ממכירות ה BIG SALE

במהלך סוף השבוע של המבצעים ביקרו במרכזי ביג למעלה מ- 600,000 מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 3/12/2009
קבוצת ביג מרכזי קניות, המפעילה ומנהלת 14 מרכזי קניות פתוחים ברחבי הארץ, מסכמת בהצלחה את סוף השבוע של אירוע מכירות סוף העונה, ה"ביג סייל" ומדווחת על עלייה של 100% בממוצע בפדיונות ברשתות השונות. חשוב לציין כי עלייה של 150% בפדיונות נרשמה במרכזי ביג הצפוניים וזאת בעקבות תזמון מבצעי הביג סייל על ימות חג "עיד אל אדחא" ( חג הקורבן) אשר הביא לתנועה מוגברת במרכזים, כאשר אוכלוסיית המגזר הערבי בחרה להגיע ולבלות את החג במרכזים.

אירוע ה"ביג סייל", שהתקיים בסוף השבוע האחרון (26-28 לנובמבר) הינו סופשבוע של מכירות סוף עונה והנחות גורפות בכל חנויות מרכזי ביג. במהלך ימי המבצע ביקרו במרכזים השונים למעלה מ- 600,000 מבקרים, גידול של כ- 100% בכמות המבקרים. אכן ניתן לראות כי קיומו של הביג סייל על רקע תקופה לא פשוטה זו, בה קיים חוסר וודאות כלכלית בקרב הצרכנים, הנו חשוב יותר מתמיד ואף הוכיח עצמו לטובה, כאשר מאות אלפי צרכנים בחרו להגיע למרכזים ולרכוש את המוצרים הנחוצים להם באופן חסכוני ויעיל.

קבוצת "ביג מרכזי קניות", מובילת קונספט מרכזי הקניות הפתוחים בישראל, נמצאת בשליטת האחים יהודה ורוני נפתלי ובניהולו של איתן בר זאב קבוצת "ביג מרכזי קניות", הינה רשת ממותגת בפרישה ארצית, המפעילה ומנהלת 15 מרכזי קניות פתוחים ברחבי הארץ, הממוקמים על צירי תנועה מרכזיים, הגישה אליהם נוחה ותמהיל החנויות מגוון בולטת ושטחי חנייה מרווחים. תנאים אלו מאפשרים ללקוחות לבצע את כל קניותיהם בצורה מרוכזת ובנוחות וביעילות מירבית.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור