קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

עליית המחירים הצפוייה בענף המזון - תגובות מנהלים מהתחום

מנהלי רשתות שיווק ומנהלי חב' מזון מגיבים מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 8/8/2007
תמונה כללית
רמי מנדל, מנכ"ל רשת קו אופ ישראל שהינה הרשת ה-3 בגודלה בישראל ומונה 40 סניפים ברחבי הארץ מציין שישנו לחץ חזק מצד הספקים להעלות מחירים. כרגע הרשת מנסה לבלום את עליית המחירים, אך לא תחזיק הרבה זמן מעמד ולבסוף תצרך להיות עלייה.

שלומי איילון, סמנכ"ל שיווק וסחר בחב' "מחלבות גד" מציין שבשנתיים האחרונות היו התייקרויות בתחום מוצרי הגלם והאריזה שלא באו לידי ביטוי בעליית מחירים. חב' "מחלבות גד" תעלה במהלך חודש אוגוסט את מחירי מוצרי החלב הנמצאים בפיקוח בשיעור של כ-4% מאחר ומוצרים אלו משפיעים על כלל מגוון מוצרי החלב, ובעיקר בבקר ובעיזים תהיה עליית מחירים למוצרים אלה באוגוסט. החב' בודקת בשלב זה מה יהיה אחוז ההתייקרות.

רפי שפר, מנכ"ל חב' "ברנד פור יו" יצרנית "המותג" – מותג הבית של הרשת הרביעית, מציין כי בעקבות המגמה העולמית, תהיה התייקרות של כ- 5%-10%. יחד עם זאת מבטיחים, הן חב' "ברנד פור יו" והן שותפי הרשת הרביעית, לעשות כל מאמץ שהעלייה תהיה קטנה ככל האפשר, תחת המדיניות שמגוון מצורי "המותג" ימשיכו באסטרטגית כל האיכויות של מוצר מוביל ובמחיר קניה הכדאי והמשתלם ביותר למשפחה – זול יותר מהמוצרים המתחרים ברשתות, עם שמירה על הפער של 20%-25%. כיום מייצרת חב' "ברנד פור יו" כ- 350 מוצרים שונים מסדרת "המותג", ועד סוף שנת 2007 ישווקו ע"י החברה כ- 475 מוצרים שונים בקטגוריות שונות. במהלך 3 החודשים הקרובים תשיק החברה מס' קטגוריות נוספות, בהן תחליפי בשר, מגוון דברי מאפה, בצקים קפואים ומוצרי בשר על האש. הצפי שעד סוף שנת 2009 ישווקו למעלה מ- 2000 מוצרים שונים של "המותג". חב' "ברנד פור יו" קשורה כיום עם כ- 30 חברות ומפעלים בארץ ובחו"ל, המייצרים עבורה מוצרים בקטגוריות השונות.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור