קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

השקת הספר החדש של אלון גל בדיזינגוף סנטר

השקת הספר החדש של אלון גל - 100 שיעורים על החיים מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 21/1/2010
לרגל השקת ספרו השלישי של אלון גל "100 שיעורים על החיים", המסכם תריסר שנות עבודה, אימון ומחקר, נקיים השקה מיוחדת, ייחודית והעיקר - מועילה ותורמת לחברה הישראלית.

ההשקה תכלול תערוכה של יצירות ותמונות שהכינו 100 משפחות ישראליות, בין השאר תוכלו לראות את יצירותיהם של מיכל נגרין, עדן הראל ועודד מנשה, גיל ריבה, דנה ספקטור, אברהם טל, שילה פרבר, פבלו רוזנברג, דורי בן זאב, ציפי מור, קארין גורן, מורן אייזנשטיין, איריס קול, נתי דינר, ליאור חלפון, דניאלה להבי ורונית שחר, כמו כן של משפחות ישראליות ייחודיות נוספות. כל יצירה נוצרה סביב אחד השיעורים מהספר כמו : בחירה, השקעה, יצירתיות, אלוהי הדברים הקטנים, פשטות, הזדמנויות ועוד.

בתערוכה תוכלו להתרשם מהיצירות ובנוסף תיערך מכירה פומבית של היצירות אשר כל ההכנסות ממנה, קודש לעמותת "הכל אפשרי".

עמותת "הכל אפשרי" היא מלכ"ר מפוקח שנוסד בשנת 2007 במטרה להקנות לאוכלוסיות מעוטות אפשרויות כלים לנצח את מעגלי העזובה, העוני והבערות ובאמצעותם לעזור לעצמם להצליח ולהגשים את מטרותיהם בחיים.

העמותה יצרה עד כה תוצאות מדהימות בקרב נערות עם הפרעות אכילה, קהילות של נוער בסיכון, בתי כלא לנוער, תלמידים בעלי פיגור שכלי, משפחות ויחידים מעוטי אפשרויות ועוד.

כל אדם שהצעתו במכירה הפומבית תתקבל, יקבל עדכון לאיזו פעילות הועבר הכסף שתרם ואף יוזמן להשתתף באחת הפעילויות עם הקבוצה או המשפחה אשר נתרמה על ידו.

ההשקה החגיגית תתקיים ב- 1/2/2010 יום שני בשעה 18:30 בקניון דיזינגוף סנטר בתל אביב, ליד קולנוע דיזינגוף בקומה 0 והתערוכה תימשך עד ל- 10/2/2010.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק באירוע ההשקה המתוקשר והמרגש!

אנא אשרו הגעתכם.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לאודליה ראובן: 03-6091399
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור