קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

קניון חדש יקום בטבריה בתוך מספר שנים

קניון טבריה סיטי דנילוף יוקם על שטח בנוי של כ-30 אלף מ"ר בהשקעה של כ-170 מיליון ₪ מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 18/9/2007
בשבועיים האחרונים נחתמו 6 עסקאות להשכרת חנויות בקניון טבריה סיטי דנילוף: קבוצת "הוניגמן" שכרה 500 מ"ר, רשת "מקדונלד'ס" שכרה 100 מ"ר, רשת הקפה "גרג" + צומת ספרים שכרו חנות של 300 מ"ר, רשת "אריסטו שמט" שכרה 60 מ"ר, ורשת "מרק שנטל" שכרה 60 מ"ר. דמי השכירות בין 50$ - 62$ למ"ר. בנוסף לעסקאות אלו לפני כשבוע שכרה רשת FOX עסקה להשכרת כ-600 מ"ר בקניון בדמי שכירות של 60 דולר למ"ר או 7% ממחזור המכירות (המחיר הגבוה מביניהם). החוזה הינו ל-5 שנים + אופציה ל-5 שנים נוספות ובהקמת החנות תשקיע החברה כ-700 אלף דולר. מר אלברט עמית מנכ"ל חברת "יובלים", החברה המנהלת את קניון טבריה מציין שיש רשימת ממתינים של 37 רשתות ועסקים המעוניינים בשטחי מסחר בקניון טבריה.

במהלך השבועות הקרובים יחלו בעבודות התשתית להקמת קניון טבריה במתחם סיטי דנילוף בשטח בנוי של 30 אלף מ"ר בהשקעה כוללת של כ-170 מיליון ₪. היזם דוד דנילוף מציין שהקניון יוקם על מגרש של 15 דונם ויכלול גם חניון לכ-1,000 כלי רכב. מר אלברט עמית מנכ"ל חברת "יובלים", החברה המנהלת את קניון טבריה מציין שלנוכח הביקוש הרב שוקל היזם להגדיל את הקניון בקומה נוספת. הקניון תוכנן ע"י משרד "פלג אדריכלים", מהמשרדים המובילים בארץ בתחום תכנון מרכזים מסחרייים וקניונים. ניהול הפרויקט יתבצע ע"י חברת "וקסמן- גוברין- שטרן", ליווי משפטי משרד עורכי הדין "קוסובסקי שחור" ובימים אלה עומד להיבחר הקבלן המבצע.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור