קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

שתי תערוכות צילומים בדיזינגוף סנטר

האחת תציג את השתקפות העיר אריאל והשנייה השתקפות העיר תל אביב מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 2/5/2010
ביום שני, 03.05.10, יפתח דיזנגוף סנטר את שעריו לשתי תערוכות צילומים מיוחדות המציגות את ההתייחסות לעיר אריאל ולעיר תל אביב כפי שמשתקפות בעיני התלמידים שמתגוררים בכל אחת מן הערים.

תערוכת הצילומים "אריאל פורטרט" מציגה את השתקפות העיר אריאל מבעד לעיני הסטודנטים במחלקות המדיה והעיצוב במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון.

העבודות המוצגות בוצעו במסגרת קורס צילום בהנחיית רינת הלון, לשעבר צלמת הבית של "דיסני". בתערוכת הצילומים מספרים הסטודנטים את סיפורם האישי, הצילומים מבטאים את חוויית הלימוד בעיר אריאל, ההווי הייחודי של עיר זו וחיי העיר לצד האקדמיה.

התערוכה מציגה קולאז' מרתק ויצירתי של 10 עבודות אשר נבחרו על-ידי צוות שופטים מתוך שלל פרויקטים, המציגות את העיר אריאל בצורה שונה וייחודית ממגוון של זוויות ראיה והתייחסות.

התערוכה תוצג בדיזנגוף סנטר, בחלל התערוכות אשר במעבר דיזנגוף, ליד קולנוע דיזנגוף, החל מ- 3 במאי ועד 25 במאי 2010, בין השעות 10:00 ל- 21:00, הכניסה חופשית. אירוע הפתיחה יתקיים ביום שני, 3 במאי בשעה 17:00.

תערוכת צילומים נוספת שתתקיים באותם תאריכים היא "מגאולה לסנטר" התערוכה מציגה מגוון צילומים של תלמידים מבית הספר "אורט גאולה" בתל אביב, המתייחסים לעיר תל אביב כפי שמשתקפת מבעד לעיניהם.

התערוכה מהווה פסיפס צבעוני של העיר תל-אביב כפי שנקלטה בעדשות המצלמות של תלמידי מגמת הצילום. הצילומים מבטאים את הססגוניות הרבה של השווקים והרחובות, קצב החיים המיוחד, אווירת הים והפינות הנפלאות של השכונות הראשונות על חצרותיהם ואנשיהם.

התערוכה תוצג בדיזנגוף סנטר, בחלל התערוכות אשר במעבר דיזנגוף, ליד קולנוע דיזנגוף, החל מ- 3 במאי ועד 25 במאי 2010, בין השעות 10:00 ל- 21:00, הכניסה חופשית.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור