קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

חב' "אופיר טורס" החלה לייצר שקיות בד ידידותיות לסביבה

החלפת שקיות הניילון בשקיות בד היא חלק מתהליך נרחב יותר של העלאת מודעות לאיכות הסביבה מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 9/10/2007
חב' "אופיר טורס", שהינה אחת מחברות התיירות הגדולות בישראל, מובילה את מגמת השמירה על איכות הסביבה בענף התיירות, ובימים אלו החלה לייצר שקיות בד ידידותיות לסביבה אשר יחליפו את שקיות הניילון בהן נעשה שימוש עד כה.

מר בועז וקסמן, יו"ר חב' אופיר טורס שבמהלך החודשים האחרונים החל בקרב עובדי החב' תהליך הטמעה להחדרת מודעות לשמירה על איכות הסביבה, במסגרתו בכל דוא"ל שיוצא מהחב' ישנה כתובת בצבע ירוק המבקשת לחשוב על איכות הסביבה לפני שמדפיסים את הדוא"ל שמתקבל על נייר, ובנוסף בוחנת החב' בימים אלו אפשרות להחלפת כל נרתיקי הפלסטיק (אותם נרתיקים המכילים את כרטיסי הטיסה והואוצ'רים) לנרתיקי נייר. פעולות נוספות אותן עושה החב' במסגרת שמירה על איכות הסביבה הינן זריקת סוללות מזהמות בפחים מיוחדים, מחזור נייר, מחזור מעטפות בדואר פנימי, שימוש במכשירי פקסימיליה אשר מוציאים אישור על הדף הנשלח בלבד, שימוש במתקני מים מינרלים ולא בבקבוקים חד פעמיים, צמצום השימוש בחשמל באמצעות שימוש בתאורה חסכונית והקפדה על כיבוי מחשבים, מזגנים ותאורה בסוף כל יום עבודה, וייזום מבצע משותף עם קק"ל במסגרתו כל לקוח הרוכש מוצר באופיר טורס יוכל לתרום סכום של 18 ₪ בלבד לנטיעת עץ ע"י קק"ל.

וקסמן: "ישנו חיבור ישיר בין ענף התיירות לבין איכות הסביבה. לחברות בתחום התיירות צריך להיות אינטרס לשמור על איכות הסביבה ולשמור על העולם נקי. סביבה ירוקה יותר מצמצמת כמויות של חומרים רעילים, מורידה את התחממות כדור הארץ, חוסכת בתשתיות, שומרת על אוצרות הטבע בעולם ובכך שומרת על עולמנו כמקום יפה ונעים להמשיך לטייל בו".
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור