קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

ועידת הקניונים השנתית השניה יוצאת לדרך

צפויים כ 350 מנכ"לי קניונים ומנכ"לי רשתות המסחר הגדולות מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 30/10/2007
350 מנכ"לי קניונים ומנכ"לי רשתות המסחר הגדולות הפועלות בקניונים ידרימו בנובמבר הקרוב לאילת לועידה השנתית של הענף. הועידה תתקיים השנה במלון הילטון מלכת שבא והיא תימשך שלושה ימים.

דדי ריזל, מנכ"ל קניון גן העיר, הוא היוזם והאיש שעומד מאחורי הפקת הועידה. בועידה הראשונה שהתקיימה אשתקד במלון הנסיכה באילת, השתתפו כ-200 מנכ"לי קניונים. הפעם החליט ריזל להזמין גם את רשתות החנויות הפועלות בקניונים.

ריזל מעיד כי "לאור הצלחת הועידה הראשונה, פנו אלי עשרות מנכ"לים ובעלים של רשתות המסחר השונות וביקשו להצטרף לועידה הבאה. אין ספק שמדובר בפוטנציאל אדיר לשת"פ ולסינרגיה בין מנכ"לי הקניונים לבין מנכ"לי הרשתות".

לדבריו, "כבר בועידה הקודמת נוצרו שיתופי פעולה עסקיים וכלכליים רבים ואני צופה כי השנה מגמה זו תתרחב מאד. צריך להבין כי מעבר להרצאות המקצועיות הרבות ולפאנלים השונים מדובר באירוע יוצא דופן המייצר שלושה ימים תמימים של מפגשים פנים אל פנים בין בכירי הענף והכל באווירה נעימה ולא פורמאלית. למיטב הערכתי, במהלך ימי הועידה תיסגרנה עשרות עסקות שכירות כמו גם עסקאות שת"פ בהיקף כללי של מיליוני ₪".

השנה תיכלול הועידה 11 מושבים מקצועיים שיעסקו בין הייתר בנושאי שיווק, פרסום, שרות לקוחות, מערכות מידע קמעונאיות , ניהול מו"מ, עדכוני חקיקה ופסיקה ועוד. כמו כן יתקיימו שני פאנלים מרכזיים. האחד יתמקד ברשתות האופנה הפועלות בישראל והשני יעסוק בתופעת רכישת הקניונים שצברה תאוצה בשנה האחרונה.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור