קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

קבוצת קניוני ישראל נרתמת למען גלעד שליט

קבוצת קניוני ישראל נרתמת למען החזרתו של גלעד שליט מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 21/6/2010
קבוצת קניוני ישראל, המונה 18 קניונים ברחבי הארץ, נרתמת למען החזרתו של גלעד שליט ומציינת את השנה הרביעית לחטיפתו ביום שישי ה 25/6/10,בחלוקה של 18,000 בלונים צהובים שעליהם יודפס: "מוקדש באהבה לגלעד שליט".

אילנית גריוביץ ברגר, סמנכ"ל השיווק בקניוני ישראל: " חלק מההוויה של קבוצת קניוני ישראל הפועלת למען הקהילה ועם הקהילה, היא מעורבות חברתית, הבאה לידי ביטוי בפועלנו לאורך כל השנה. החודש ירתמו קניוני הקבוצה לחיזוק המודעות של הקהל הישראלי בחשיבות החזרתו של גלעד שליט הביתה. קבוצת קניוני ישראל, כשמה כן היא, פועלת למען הקהילה בה היא נמצאת באופן שוטף. כולנו רוצים לראות את גלעד שליט בבית והשתתפות בפעילות זו חשובה והולמת את ערכי הקבוצה שלנו."

הפעילות תתקיים ביום שישי ה- 25/6/10 בין השעות 10.00 – 13.00, בכל קניוני הקבוצה ברחבי הארץ:
גרנד קניון (בשיתוף קבוצת זאבי), הקניון הגדול, קניון רחובות, בילו סנטר, קניון נהריה, קניון לב חדרה (בשיתוף חנני רויכמן ותרצה רויכמן- סגל), קניון השרון, קניון מרום, קניותר, קניון לב אשדוד, קניון הראל (בשיתוף גני דוד נכסים והשקעות בע"מ), קניון אדומים, קניון הדר (בשיתוף ריבוע כחול נדל"ן בע"מ), חונים קונים,דודג' סנטר, קניון מלכת שבא וקניון הגבעה (בשיתוף עם הראל החברה לביטוח).
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור