קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

כ-23% מהישראלים שיצאו לחו"ל- ללא ביטוח רפואי

הנתונים מבוססים על מחקר שוק שערכה חב' "אופיר טורס" מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 5/11/2007
תמונה כללית
ממחקר שוק שבוצע ע"י חב' "אופיר טורס" עולה שב-3 הרבעונים הראשונים של שנת 2007 כ-23% מהישראלים שיצאו לחו"ל: נופשונים, טיסות בלבד, טיולים מאורגנים, טיולים גיאוגרפים, סקי, שייט ועוד, לא רכשו ביטוח רפואי, או שהביטוח הרפואי שלהם אינו בתוקף והם אינם יודעים על כך.

יהודה זפרני , משנה למנכ"ל "אופיר טורס" מציין, שרבים מהישראלים פשוט מעדיפים לוותר על ביטוח רפואי, למרות שלעיתים מדובר בהוצאה של 1%-2% מסך ההוצאה הכללית על הנסיעה וישנם כאלה שפשוט אינם מודעים לכך שאת הביטוח הרפואי של כרטיסי האשראי הבינ"ל צריך להפעיל לפני היציאה לחו"ל, ונוסעים במחשבה שהם מבוטחים ביטוח רפואי מלא.

זפרני מוסיף כי חסכון בביטוח רפואי יכול להוביל להוצאות כספיות כבדות על ייעוץ רפואי, טיפול רפואי, אובדן ציוד ואשפוז. עלותו של אשפוז רפואי יכול להגיע לאלפי דולרים ביום ועלותה של טיסה רפואית יכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים.

ההערכה הינה שבחורף 2006/7 כ-8% מסך הישראלים שטסו לחופשות סקי- לא ביטחו את עצמם, למרות שחופשת סקי הינה חופשה עם סיכון גבוה יותר מאשר חופשה רגילה.

בשל העובדות הנ"ל חב' אופיר טורס החליטה לבטח חינם את כל הלקוחות אשר רכשו חבילות סקי לחורף הקרוב, כאשר הביטוח הרפואי הינו ביטוח מושלם הכולל כיסוי רפואי מלא (עד גיל 60 וללא מחלות קודמות), ביטוח מטען, הטסה רפואית והרחבה לסקי לכל הנרשמים עד 31/12/07 וליוצאים עד 31/3/08.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור