קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

תערוכה חדשה בדיזינגוף סנטר

לוח השנה חוגג עשור בתערוכה חדשה מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 11/8/2010
התערוכה "שתהיה לכם שנה של", שתוצג באירוע פתיחה חגיגי בדיזנגוף סנטר ביום ה', 12 באוגוסט, החל מהשעה 20:00, הינה פרי יצירתה של האמנית ימית אושינסקי. התערוכה, הכוללת איורים של לוח השנה לשנת תשס"א 2010-11, אלו שנכנסו ללוח ואלו שנגנזו תוצג לציבור הרחב בפורמט מוגדל. כמו-כן, יוצגו איורים מובחרים ואהובים מהשנים הקודמות. בכל הלוחות בולטת האופטימיות מתוך תקווה לעולם טוב יותר. הלוח האחרון המוצג בשלמותו בתערוכה נותן מקום לנושא המגדרי, דבר המשקף את פעילותה הציבורית של היוצרת. את לוחות השנה של אושינסקי ניתן לרכוש ברשת חנויות הספרים 'צומת ספרים' ו'סטימצקי' ובחנויות המובחרות.

יצירתה של ימית אושינסקי שייכת לז'אנר האיור הנאיבי מלא תום אמונה ושמחת חיים. התערוכה מציגה את ההתפתחות והשינוי שחל ביצירתה של ימית. מהתמקדות בדמויות בודדות ללא סביבה, מעבר לדמויות בהם גם לסביבה יש חלק. איוריה של אושינסקי מעטרים מאז שנת 2000 לוחות שנה ומלווים בתים רבים בארץ ובחו"ל במהלך השנה כולה במקום בולט לעין, בו מתחברים האיורים לתכניות ותקוות של כל המשפחה.

ימית אושינסקי, ילידת הארץ המתגוררת בת"א, הינה יוצרת צעירה המשקפת ביצירתה דמיון עשיר הבא לידי ביטוי בדמויות ובאירועים שהיא בוחרת סביב נושא מרכזי. יצירתה הינה תוצר של המפגש בין עולמה הפנימי ובין המפגש עם ילדים ונוער במסגרות בהן היא עובדת, מדריכה ומלמדת. אהבת האדם והרגישות למצבים המורכבים של עולם הילדים והנוער, מבוטא באיורים המשעשעים ומלאי האופטימיות שלה. הצבעים של איוריה הינם חלק בלתי נפרד מנקודת המבט של המאיירת.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור