קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

שבע רשתות נוספות מתחום האופנה הצטרפו למערכת "RIS"

כיום מחוברות למערכת כ-40% מחנויות הרשתות בתחום האופנה מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 6/11/2007
במהלך חודש אוקטובר השלימה חברת "ריס", המספקת לשוק הקמעונאי, לבעלי רשתות ולקניונים, נתוני אמת על פדיון חנויות, מידע השוואתי אודות פדיונות למ"ר, נתוני מכירות, אפיונים צרכניים, קהלי יעד, תזמוני שוק, נתוני השוואה מקומיים ארציים ובינלאומיים עפ"י מדגמים השוואתיים, את הצטרפותם של למעלה מ-40% מחנויות רשתות האופנה למערכת, כולל נתוני מכירה יומיים החל משנת 2006.

במהלך החודשיים האחרונים הצטרפו רשת "פוקס" הכוללת את "פוקס גברים", "פוקס נשים", "פוקס ילדים" ו"פוקס בייבי" ומונה כ-180 חנויות, , רשת "קרייזי ליין" המונה 55 חנויות, רשת "לי- קופר" המונה 42 חנויות, רשת "בלו בירד" (כולל "בלו בירד קידס") המונה 25 חנויות ורשת "לוצ'י" המונה 15 חנויות ורשת "זברה" המונה כ-20 חנויות. בנוסף הצטרפו שתי רשתות נוספות שמעדיפות ששמן לא יפורסם, ורשת סטימצקי.

סה"כ מחוברות כיום למערכת כ-800 חנויות של רשתות בתחום האופנה וההנעלה והחברה נמצאת בימים אלה במו"מ עם עוד מספר רשתות בתחום האופנה וההנעלה המונות יחד כ-400 חנויות נוספות.

סה"כ התחברו עד היום למערכת כ-1000 חנויות, מצויות בתהליכי קליטה עוד כ-500 חנויות וההערכה שעד סוף שנת 2007 יהיו כ-2,000 חנויות מחוברות למערכת.

מערכת "ריס" שנמצאת בבעלות 51% חברת "יובלים" ו-49% חברת "סגמנט" קולטת מלקוחותיה נתוני אמת של פדיון חנויות ברמה יומית או חודשית ע"י ממשקים אוטומטים או ע"י הקלדה, המערכת מבצעת חישובי ממוצעים על גבי הנתונים שהוכנסו אליה והלקוח יכול לקבל באופן שוטף ועצמאי מידע שיווקי הנחוץ לו להפעלת העסק ופותרת אותו מתלות בשמועות, מידע חיצוני, סקרי שוק ועוד.

לאור דרישת הלקוחות הקימה החברה מחלקה כלכלית המספקת ללקוחותיה דוחות וניתוחים אודות מצב השוק, כולל המלצות לשיפורים ושינויים.

מר שלומי ינאי מבעלי חברת "יובלים" מציין שכל נתוני הפדיון והמידע המוכנסים למערכת נשמרים בסודיות והמערכת בנויה כך שלקוח אחד לא יכול להסיק מהנתונים והדו"חות המופקים על ידו נתונים אודות לקוח אחר. רמת אבטחת המידע של המערכת הינה מהמתקדמות בעולם.

מר ינאי מוסיף עוד שמערכת "ריס" אינה מתיימרת לספק נתונים אודות רמות המכירה הכוללות בקניונים. המערכת מפיקה נתונים על בסיס העסקים, החנויות והרשתות שמצטרפות למערכת בלבד. כל לקוח שמצטרף למערכת חייב להמציא אישור רו"ח בדבר נכונות הנתונים שהוכנסו על ידו למערכת, כאשר ל"ריס" מערכת ניפוי ובקרה על נתונים לא נכונים בהסתמך על נתוני העבר, סקרים ומחקרי שוק שמבוצעים ע"י החברה באמצעות מכון המחקר של פרופ' איציק כץ.

מערכת "ריס" פותחה במשך 3 שנים ע"י צוות מקצועי של חברת "יובלים", חברת "סגמנט", כלכלנים ומכון הסקרים של פרופ' איציק כץ ובפיתוחה השקיעו כ-3 מיליון ₪.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור