קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

עלייה של כ-48% בממוצע במכירות רשתות האופנה בקניונים בעקבות הגשם

הנתונים ע"פי מערכת "ריס" הדוגמת מעל 30 רשתות אופנה מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 28/11/2007
ע"פ נתוני מערכת "ריס" הדוגמת מעל 30 רשתות אופנה עולים הנתונים הבאים, שימי הגשם האחרונים הביאו לעלייה של כ-48% בממוצע במכירות רשתות האופנה בקניונים.

מר שלומי ינאי מנכ"ל חברת "ריס" מציין שעליית המכירות של חנויות האופנה ב-3 ימים האחרונים לעומת השבועות הראשונים של חודש נובמבר (לפני תקופת הגשמים ותחילת החורף) עפ"י פילוח אזורים כדלקמן: מחוז חיפה עליה של 58%, מחוז הצפון עליה של 49%, מחוז דרום עליה של 46%, מחוז מרכז עליה של 44%, מחוז ירושלים עליה של 25% ומחוז ת"א עליה של 11%.

מר ינאי מציין עוד שבשבועיים הראשונים של חודש נובמבר, עד לתחילת הגשם ממוצע המכירות בחנויות האופנה בקניונים היה 66 ₪ ליום למ"ר וב-3 ימים האחרונים של הגשם ממוצע המכירות עלה ל-98 ₪ ליום למ"ר.

עפ"י הבדיקות של חברת "ריס" היקף המכירות בחנויות האופנה ב-3 ימים האחרונים מאז תחילת החורף עלו בקניון הקריון בכ- 63% , בקניון חולון בכ- 59% , בקניון איילון בכ-37%, בקניון עזריאלי בכ-26%, בקניון גבעתיים בכ-30%, בקניון הזהב בכ-17%, בקניון רמת אביב בכ-13% ובקניון שבעת הכוכבים בכ-13%.

בדיקה נוספת שנערכה קובעת שבתקופה המקבילה אשתקד היקף המכירות ברשתות האופנה היו בירידה של כ-4% בממוצע, כאשר הירידה הגדולה ביותר הייתה בירושלים- 13% והעלייה הגדולה ביותר הייתה בחיפה- 5.4%.

מערכת "ריס" מותאמת למגוון אפשרויות פילוח שנותנות ללקוח מידע השוואתי אודות פדיונות למ"ר, נתוני מכירה, אפיונים צרכניים, קהלי יעד, תזמוני שוק ומסייעת ללקוח לתכנן את העסק בהתאם למצב האמיתי בשוק וכל זאת בקבלת נתוני אמת בזמן אמת.

חברת "ריס" שנמצאת בבעלות 51% חברת "יובלים" ו-49% חברת "סגמנט" קולטת מלקוחותיה נתוני אמת של פדיון חנויות ברמה יומית או חודשית ע"י ממשקים אוטומטים או ע"י הקלדה, המערכת מבצעת חישובי ממוצעים על גבי הנתונים שהוכנסו אליה והלקוח יכול לקבל באופן שוטף ועצמאי מידע שיווקי הנחוץ לו להפעלת העסק ופותרת אותו מתלות בשמועות, מידע חיצוני, סקרי שוק ועוד.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור