קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

''מחלבות גד'' בשיתוף פעולה אסטרטגי עם תנועת SLOW FOOD

בזאת מביעה החברה הזדהות עם התכנים אותה מייצגת התנועה מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 29/11/2007
חברת ''מחלבות גד'' יוצאת בהסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם תנועת ''SLOW FOOD'' מתוך אמונה והזדהות עם התכנים אותה היא מייצגת.

התפיסה של תנועת ''SLOW FOOD'' מתבססת על התפיסה האקו- גסטרונומית המכירה בקשרים החזקים שבין האוכל שאנחנו אוכלים ובין הפלנטה עליה אנו חיים.

האוכל שאנחנו אוכלים צריך להיות טעים ולהיות מיוצר באופן כזה שאינו מזהם את הסביבה או פוגע בה. לפי תפיסת התנועה האוכלים את המזון נתפסים כיצרני משנה ולא כצרכנים , כי בהיותם שותפים לידיעה של תהליך הייצור ובתמיכה שלהם ביצרנים, הם שותפים בתהליך הייצור.
בחיי היומיום הדברים באים לידי ביטוי בכך שהאוכל שאוכלים צריך להיות טרי, ארוחות הן סוג של ארוע חברתי שצריך להיערך סביב שולחן, בניחותא, בצוותא, ולא באכילה חפוזה מול הטלויזייה..., שימוש במוצר עד תומו (למשל, אם מכינים סלט מפלחי תפוז, יש להשתמש בקליפות לריבה, כשמכינים דג, להשתמש בעצמות לציר דגים). שימוש במוצרים מקומיים הוא נר לרגלי הארגון- שימוש בחומרים זמינים שקל למצוא ואין שום צורך לרוץ ולחפש מי מייבא אותם. הקירבה לטבע ולחומרים- היא שם המשחק.

שלומי אילון, סמנכ''ל השיווק של ''מחלבות גד'' מציין, ש''גד'' מזדהה עם ערכים אלה המשתלבים עם הערכים של המותג ''מחלבות גד'' שהינם אותנטיות, משפחתיות, מסורת של ארבעה דורות, יחודיות ואיכות, פשטות ויוקרתיות- טעם של פעם במקביל לקידמה ושמירה קפדנית על ערכים חשובים שנאמרים ע''י הצרכנים- זו המסורת והאיכות שלנו אבל המותג שלהם.

שלומי אילון מציין,ש''מחלבות גד'' תקיים שיתוף פעולה אסטרטגי עם הארגון, תתמוך בתכנים ותקיים פעילויות מגוונות שיכללו קורסים , סדנאות והרצאות משותפות.

במהלך חודש דצמבר תתארח ''גד'' בסדנת גבינות בסניף גליל עליון של סלוו פוד ותתמוך באתר התנועה:
www.slowfood.org.il
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור