קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת "קו אופ ישראל" רכשה את רשת "התחנה הישראלית"

רשת חנויות הנוחות התל-אביבית שנרכשה כוללת 3 סניפים מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 1/1/2008
תמונה כללית
רשת "קו אופ ישראל" ממשיכה בתהליך ההתרחבות המואץ, כאשר, במהלך השנתיים האחרונות הכפילה כמעט הרשת את מחזור פעילותה והפכה לרשת השלישית בגודלה בישראל.

בסוף השבוע, חתם מר רמי מנדל, מנכ"ל רשת "קו אופ ישראל", הסכם לרכישת רשת חנויות הנוחות התל-אביבית רשת "התחנה הישראלית" הכוללת 3 חנויות: חנות ברח' אלנבי, חנות ברח' שאול המלך וחנות ברח' אבן גבירול, כאשר כל חנות שכזו הינה בשטח של בין 200 מ"ר ל-250 מ"ר.

מחזור הפעילות של רשת "התחנה הישראלית" בשנת 2007 מוערך בכ-10 מיליון ש"ח וברשת מועסקים כ-40 עובדים. רשת "התחנה הישראלית" נרכשה ממר דודו אוריאס.

מר רמי מנדל מציין, שרכישת רשת חנויות הנוחות "התחנה הישראלית" הינה חלק מהאסטרטגיה החדשה של רשת "קו אופ ישראל" להקים "תת רשת" של חנויות נוחות ועם השלמת העסקה הנ"ל כוללת רשת חנויות הנוחות 5 חנויות (2 חנויות נוספות הינן בהרצליה ובנתניה).

לפני כ-3 שבועות החליטה הנהלת רשת "קו אופ ישראל" לפתוח רשת חנויות נוחות, כאשר, המגמה הינה שעד סוף שנת 2008 תכלול הרשת כ-50 חנויות נוחות בשטח של בין 50 מ"ר ל-350 מ"ר לחנות. בכל אחת מחנות הנוחות שברשת, ישקיעו בממוצע בין 400 אלף ₪ ל-1 מיליון ₪.

גם רשת "קו אופ ישראל" מרחיבה את פעילותה בימים אלה לפתיחת 3 סניפים חדשים: סניף מיסטר זול בשטח של כ-600 מ"ר שבהקמתו ישקיעו כ-3 מיליון ₪ ו-2 סניפים בעיר מודיעין, כל אחד ישתרע בשטח של כ-1,000 מ"ר שבהקמתם תשקיע הרשת כ-7.5 מיליון ₪. (2 הסניפים הנ"ל יפתחו ברבעון הראשון של שנת 2008). רשת "קו אופ ישראל" כוללת כ-42 חנויות, חלקן במיתוג "מיסטר זול", כאשר מחציתן של החנויות באזור ירושלים ומחציתן פרוסות בכל רחבי הארץ.

מחזור המכירות של הרשת בשנת 2007 הינה 1.1 מיליארד שקל ועפ"י התוכנית האסטרטגית במהלך העשור הקרוב היקף מחזור המכירות של הרשת יהיה 50% מהיקף המכירות של הרשת השניה בישראל.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור