קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

השקת הקלטת יוגה לילדים (לראשונה בישראל) בקניון הזהב

לגלות עולם חוויתי קסום - תקליטור יוגה לילדים לתרגול ביתי מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 3/2/2008
לראשונה בישראל הופק תקליטור יוגה לילדים לתרגול ביתי. לצד ביקור חוויתי בעולם הדמיון, פיתוח גוף גמיש, כוח רצון וחיזוק הביטחון. הורים וילדים בגילאי 3-8 מוזמנים להכין את הסלון בבית לתרגול משותף עם רונית אייזנברג, מבכירת מורי היוגה בישראל.

חברת "קול הגוף הפקות" הוציאה השבוע לראשונה בישראל תקליטור לתרגול ביתי של יוגה לילדים. התקליטור, המשלב הסברים בעברית לצד שירים וסיפורים, מזמין את הילדים להביא לידי ביטוי את היצירתיות הטבועה בהם בדרך אחרת – שילוב של תרגול יוגה, אשר יכיר להם את הגוף ויכולתיו באמצעות תנועה, נשימה והרפיה.

החיבור בין יוגה לילדים הוא פשוט ומיידי. תרגול היוגה לילדים פותח פתח לעולם חדש בו יוכלו הילדים לגלות שהם גמישים כמו קופים, חזקים כמו אריות, זריזים כמו דולפינים, נחושים כמו חוטבי עצים ביער וקלילים כפרפרים.

מסע קסום המלווה בשירה תרגול וסיפור, יכניס את הילדים לעולם הדמיון בו יכירו את דיירי עולם המים והג'ונגל ויברכו את השמש. תרגול היוגה באופן סדיר ועקבי יסייע לילדים בפיתוח מיומנויות פיזיות, רגשיות ומנטאליות, פיתוח גוף חזק וגמיש, כוח רצון, עוצמה פנימית וחיוניות. היוגה מסייעת לילדים בשיפור שיווי משקל ואיזון הגוף, מפתחת יציבה נכונה וקורדינציה המפתחת את יכולת ההקשבה של הילד, כמו כן היא תורמת לביטחונו העצמי ולבריאות טובה ומאוזנת.

את התרגולים בתקליטור מעבירה רונית איזנברג, מבכירת מדריכי היוגה לילדים בארץ. משנת 1996 עוסקת רונית בתחום היוגה והמדיטציה תוך שהיא מפתחת עם השנים תוכניות תרגול לילדים ונוער ומכשירה מורים להוראת יוגה במסגרת עבודתה כמנהלת ביה"ס ליוגה במכללת ריזמן.

בתקליטור 4 תרגולים שונים - ברכת השמש, עולם המים, מסע בג'ונגל ובונוס מיוחד – תרגול משותף להורים וילדים.למתקשים בתרגול מסוים, מוצעת גלריית תנוחות המלמדת את הילד לעשות את התנוחה בצורה יסודית ונכונה. התקליטור מיועד לילדים בני 3-8 ומתאים לכל מי שמטפל ועוסק בחינוך ילדים - הורים, גננות מורים לגיל הרך, מדריכי תנועה, ריקוד ומטפלים למיניהם.

זהו התקליטור השלישי שיוצא בהפקת חברת "קול הגוף הפקות " אשר הוציאה בשנה האחרונה את התקליטורים "יוגה נשית" ויוגה לנשים בהריון " בהדרכת מירה ארצי פדן, אשר זכו להערכה רבה בקרב אנשי מקצוע ונמכרו תוך שנה אחת באלפי עותקים.

*השקת הקלטת יוגה לילדים בקניון הזהב תתקיים בחנות סטימצקי ילדים בשדרת הילדים בתאריך 19/2/08 בשעה 17:00. הורים וילדים בגילאי 3-8 מוזמנים להגיע לתרגול משותף עם רונית אייזנברג , מבכירת מורי היוגה בישראל.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור