קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

קניון הזהב מרחיב את "שדרת הנעליים"

רשת נעלי "עמנואל" ורשת נעלי "סטיב מאדן" פותחות חנויות בקניון הזהב מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 12/2/2008
תמונה כללית
קניון הזהב מרחיב את "שדרת הנעליים". רשת נעלי "עמנואל", המתמחה בנעלי אופנה יוקרתיות לנשים, פותחת חנות של 80 מ"ר בדמי שכירות של 90 דולר למ"ר + דמי ניהול, או 8% מהמחזור (הסכום הגבוה ביניהם).

רשת "סטיב מאדן" פותחת 2 חנויות – חנות ממותגת לנעלי נשים יוקרתיות של 120 מ"ר בדמי שכירות של 80 דולר למ"ר, וחנות לנעלי ילדים (בשדרת הילדים) של 110 מ"ר, בדמי שכירות של 50 דולר למ"ר + דמי ניהול.

הרשתות הנ"ל מצטרפות ל"שדרת נעליים" בקניון הזהב, המשתרעת על שטח של 1,550 מ"ר וכוללת כ-9 חנויות נעליים שפתחו במקום חנויות ענק. כל חנות משתרעת על שטח של למעלה מ-100 מ"ר. ביניהם: נעלי "גזית", "אלדו", "ניין ווסט", "רוקפוט" ועוד.

קניון הזהב בראשון לציון הינו מהקניונים הגדולים בישראל, בבעלות קבוצת משה ויגאל גינדי, המשתרע על שטח של כ-38,000 מ"ר וכולל 280 בתי עסק ביניהם כל הרשתות המובילות בתחום האופנה, אבזור, כלי בית, מוצרי פנאי, רשתות מזון ועוד.

בימים אלה מוקם בצמוד ל"קניון הזהב" עוד 70,000 מ"ר ע"י חב' "משה ויגאל גינדי" ובכך להפוך את קניון הזהב לקניון הגדול ביותר במדינת ישראל ואחד הגדולים בעולם בשטח כולל של כ-100,000 מ"ר בנוי. הקמת הקניון החדש תתבצע בהשקעה של כ-550 מיליון ₪.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור