קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

נפטר דר ארנסטו אילי הבעלים של מותג הקפה ILLY האיכותי

חברת קפה לנדוור שוקדת על תוכניות לפתיחת רשת בתי קפה ILLY בישראל מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 10/3/2008
נפטר ד"ר ארנסטו אילי הבעלים של מותג הקפה האיכותי מספר 1 בעולם- קפה ILLY ומעמודי הטווח של תעשיית הקפה העולמית בישראל מיוצגת ILLY ע"י חברת קפה לנדוור ובימים אלו שוקדת החברה על תוכניות לפתיחת רשת בתי קפה ILLY בישראל.

ד"ר ארנסטו אילי נחשב לאחד מעמודי התווך של תעשיית הקפה העולמית. במשך עשרות בשנים הוא פיתח וקידם את נושאי הקפה החל משיטות הגידול בארצות המקור, תהליכי יצור ואריזה חדישים ומודרניים וכמובן בכל הקשור לציוד להגשה של קפה, ובעיקר מושא אהבתו הגדולה – קפה האספרסו.

מפעל הקפה של אילי הוקם על ידי אביו פרנצ'סקו לפני 75 שנה בטריאסט. לאחר סיום לימודי הכימיה באוניברסיטת בולוניה הצטרף ארנסטו הצעיר לחברה ובמשך 60 שנה הטביע את חותמו העמוק בה. כאדם בעל כושר אנליטי שאף תמיד להבנה עמוקה של הנושאים בהם עסק ולפיכך לא רק שהשקיע רבות בנושאי מחקר ופיתוח אלא גם היה מעורב אישית בנושאים אלו ונהג לשתף את הסובבים עימו בחוויותיו והתלבטויותיו.

שאיפתו לשלמות באיכות הקפה וטעמו מתבטאת באמירתו "דרושים 50 פולי קפה להכנת אספרסו ואני בטוח שאם אחד מהם יהיה פגום ניתן לחוש בכך כפי שמרגישים בעת אכילת חביתה העשויה מביצה מקולקלת". הוא העמיד במפעלו 114 נקודות בקרה כדי להבטיח את איכות הקפה מרגע הגעת פולי הקפה הירוק לנמל ועד לצאת המוצר הארוז באריזת המתכת האטומה והייחודית של אילי.

ארנסטו אילי היה איש תעשייה בעל מעוף וחזון אשר הוביל את החברה בראשותו להיות מותג הקפה האיכותי מספר 1 בעולם, ללא עוררין !

מוצרי אילי נמכרים ב-140 מדינות במחירים הגבוהים מכל מתחריו. ארנסטו נהג להשתתף מידי שנה בתחרות בברזיל שאורגנה על ידי אילי-קפה, לטעימת ובחירת סוגי הקפה האיכותיים ביותר. הוא אישית השתתף בטעימת איכות הפולים וכיבד את המגדלים המצטיינים בפרסים כספיים נכבדים.

מר שלי פדרמן בעלים ומנכ"ל קפה לנדוור, היבואנית הבלעדית של ILLY בישראל, מציין שאישיותו הקורנת והכריזמה המיוחדת מצד אחד, ואישיותו הלבבית ויחסי האנוש המצוינים של ד"ר אילי מצד שני הן הסיבות המרכזיות להפיכתו לאייקון מוביל בענף הקפה העולמי.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור