קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

חב' ברנד פור יו, יצרנית "המותג", חתמה הסכם עם קב' "נטו"

החברה תייצר עבור "המותג" מוצרי טונה, דגים מעובדים שניצל עוף ועוד מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 22/3/2008
חב' "ברנד פור יו", יצרנית "המותג" לרשת הרביעית, חתמה הסכם עם קב' "נטו" (קב' דודי עזרא) לייצר עבור "המותג" מוצרי טונה, דגים מעובדים ושניצל עוף.

בשלב א' תייצר קב "נטו" 3 סוגי טונה – טונה בשמן, טונה בשמן קנולה וטונה במים, שימכרו בבודד או במארזים של שלישיות, רביעיות וחמישיות (160 גר' לאריזה / 108 גר' למארזי החמישיות – כל אריזה). בתחום הדגים ישווקו אצבעות דג, קציצות דג ושניצל דג – כולם באריזות של 700 גר'. השניצלים – שניצל אמיתי, שניצל אמריקאי, שניצל בציפוי מעודן ושניצל ספארי – אריזה של 700 גר'.

רפי שפר, מנכ"ל חב' "ברנד פור יו" – יצרנית "המותג", מציין שהערכות הן שבשנת 2008 היקף המכירות של מוצרי "המותג" שייוצרו ע"י קב' "נטו" – כ- 16 מיליון ₪ (במחירי מכירה לצרכן).

ע"פ ההסכם עם קב' "נטו", בשלב ב' צפוי ייצור עבור "המותג" גם של מוצרי בשר קפואים, כגון: פסטלים, סיגרים, קרפעלך, שימורים ומנות חמות.

במגוון מוצרים זה הושקעו כ- 1 מיליון ₪ במהלך ההתארגנות – מיכלים, עיצוב, אריזות, במסגרת החדרת מוצרי "המותג" המיוצרים ע"י קב' "נטו".

רפי שפר, מנכ"ל "ברנד פור יו" – יצרנית "המותג": "ההסכם עם קב' "נטו" יגדיל את הפעילות העסקית של מוצרי "המותג" בשנת 2008 בכ- 6%.

"המותג" משווק ברשת הרביעית, ולאחרונה גם ברשת מחסני מזון "חינם פלוס" בכפר יונה.

"ברנד פור יו" השיקה את "המותג" לפני כשנה, כאמור, לרשת הרביעית ורפי שפר, מנכ"ל חב' "ברנד פור יו" מציין שמאז שהחלה חב' "ברנד פור יו" את פעילותה בשוק בשיווק מוצרי "המותג" לרשת הרביעית, נמכרו ב- 39 סניפי הרשת הרביעית למעלה כ-25 מיליון מוצרים, בהיקף כספי של כ- 150 מיליון ₪.

ע"פ נתוני "סטורנקסט" לחודש דצמבר 2007 "המותג" הינו הספק ה- 4 בגודלו במכירות ברשת הרביעית (במקום הראשון שטראוס/עלית עם 10.2%, במקום השני תנובה חלב עם 8.8%, במקום השלישי קב' אוסם עם 7.4%, מקום רביעי "המותג" עם 4.9% מקום חמישי החב' המרכזית למשקאות עם 4.7% מקום שישי יוניליבר ישראל עם 3.9%.

חב' "ברנד פור יו" קשורה כיום עם כ- 40 חברות ומפעלים בארץ ובחו"ל, המייצרים עבורה מוצרים בקטגוריות השונות.

מוצרי "המותג" מיוצרים ומשווקים עבור התאגדות של רשתות מובילות בשוק הפרטי שהקימו את "הרשת הרביעית בע"מ" (ששת הרשתות הינן רמי לוי – בעלי רשת "שיווק השקמה", אייל רביד – בעלי רשת "א.ב.א ויקטורי", אלי להב – בעלי רשת "מחסני להב", עזרא דוש – בעלי רשת "סופר דוש", שלום נעמן ושאול נעמן – בעלי רשת "מחסני השוק" ורפי וחיים כהן מבעלי- ח.כהן נתיבות).
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור