קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת קו אופ ישראל מכפילה את רשת חנויות התחנה הישראלית

עם פתיחת 3 חנויות הנוחות החדשות תכלול רשת התחנה הישראלית 6 סניפים מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 8/4/2008
בימים אלו פתחה רשת "קו אופ ישראל" עוד 3 חנויות נוחות במסגרת תת הרשת "התחנה הישראלית". חנויות הנוחות החדשות שנפתחו הינן בהרצליה, נתניה וכפר סבא ובפתיחתן הושקעו כ-2 מליון ₪.

כל חנות שכזו הינה בשטח של בין 180 מ"ר ל-250 מ"ר ומחזור המכירות של כל חנות הינו בין 3 ל-4 מליון ₪ לשנה.

מר רמי מנדל מנכ"ל רשת "קו אופ ישראל" מציין שעם פתיחת 3 חנויות הנוחות החדשות תכלול רשת התחנה הישראלית 6 סניפים ועד סוף שנת 2008 יהיו בבעלות הרשת כ-50 חנויות נוחות בסה"כ.

תת הרשת של חנויות הנוחות שבבעלות רשת "קו אופ ישראל" הוקמה בחודש ינואר 2008 עם עסקת רכישת רשת "התחנה הישראלית" ממר דודו אוריאס שבבעלותו היו 3 סניפים בת"א: ברח' אלנבי, בשדרות שאול המלך וברח' אבן גבירול.

גם רשת "קו אופ ישראל" הרחיבה בימים אלו את פעילותה ופתחה 3 סניפים חדשים: סניף מיסטר זול בשטח של כ-600 מ"ר שבהקמתו ישקיעו כ-3 מיליון ₪ ו-2 סניפים בעיר מודיעין, כל אחד ישתרע בשטח של כ-1,000 מ"ר שבהקמתם תשקיע הרשת כ-7.5 מיליון ₪. (2 הסניפים הנ"ל יפתחו ברבעון הראשון של שנת 2008).

רשת "קו אופ ישראל" כוללת כ-42 חנויות, חלקן במיתוג "מיסטר זול", כאשר מחציתן של החנויות באזור ירושלים ומחציתן פרוסות בכל רחבי הארץ.

לפני כשבועיים רכשה רשת "קו אופ ישראל" גם 2 סניפים של "מעדני מניה", האחד בבאר שבע והשני באשדוד, הסניפים יועברו הכשרה ולא יהיו פתוחים בשבת. שני הסניפים משתרעים על שטח של כ-3,000 מ"ר. היקף העסקה מוערך ב-12-10 מיליון שקל.

מחזור המכירות של הרשת בשנת 2007 היה 1.1 מיליארד ₪ והצפי בשנת 2008 להגיע למחזור מכירות של כ-1.4. עפ"י התוכנית האסטרטגית במהלך העשור הקרוב היקף המכירות של הרשת יהיה 50% מהיקף המכירות של הרשת השנייה בישראל.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור