קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת חנויות SOGOOD נכנסת לתחום מכירת תרופות ללא מרשם

הרשת חתמה הסכם עם חב' טלפארמה במסגרתו תספק טלפארמה תרופות ללא מרשם מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 10/4/2008
רשת חנויות הנוחות SOGOOD, השייכת לחב' "סונול" נכנסה לראשונה בימים אלו לתחום מכירת תרופות ללא מרשם (OTC).בעקבות המהלך הנ"ל חתמה הרשת הסכם הפצה עם חב' "טלפארמה", במסגרתו תספק "טלפארמה"תרופות ללא מרשם, ומוצרים סינרגטיים מתחומי הטואלטיקה והפרמצבטיקה בסניפי הרשת.

בימים אלה מתחיל שיווקהתרופות ללא מרשם במספר סניפים כגון- סונול אילוש בהרצליה ובמגדלי סונול בתל אביב, ובהמשך תיבחן האפשרות להרחיב את ההפצה גם לשאר חנויות הרשת.

פריסת התרופות ללא מרשם של חב' "טלפארמה" בחנויות "SOGOOD" נותנת מענה לנהגים מזדמנים סמוך לכבישים ראשיים ולתושבים המתגוררים באזורים ללא בתי מרקחת.

במסגרת ההסכם, תשווק "טלפארמה" כאמור תרופות ללא מרשם כגון משככי כאבים, טיפות אף, אמצעי מניעה, בדיקות הריון, ויטמינים ועוד.

מר ניצן שקל, מנכ"ל חב' "טלפארמה" מציין כי מכירות התרופות ללא מרשם (OTC) בחנויות הנוחות של תחנות הדלקמראותצמיחה משמעותית ומראות על שינוי בהרגלי הצריכה של הלקוחות שמעדיפים לרכוש את אותם תרופות ללא צורך לעמוד בתור ובחנויות הנוחות.

מר יהודה בן אברהם מנהל רשת החנויות SO GOODשל סונול מסר כי ההסכם הנ"ל הינו בהמשך לרצון לתת מענה לצרכים הרבים והמשתנים של הבאים למתחמי התדלוק של סונול. לא פעם קורה שצריכים באמצע הלילה תרופה לילד חולה או לשן כואבת ואנו בסונול פתוחים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע- יכולים לתת מענה הולם גם לצורך כזה.

רשת החנויות של סונול SO GOOD מונה למעלה מ-72 חנויות בפריסה ארצית ועד סוף 2009 יפתחו עוד כ-100 חנויות במתחמי התדלוק של סונול ברחבי הארץ.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור