קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת האופנה הבינלאומית "MANGO" פותחת סניף חדש בקניון הסיטי באשדוד

הרשת שכרה שטח של 310 מ''ר נטו, בדמי שכירות של 40$ למ"ר מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 8/1/2007
תמונה כללית
לראשונה באשדוד מותג האופנה הבין לאומי מספרד לנשים, ואחת ההצלחות האופנתיות הבולטות בשנים האחרונות בישראל, "MANGO". הסניף הראשון בעיר עתיד להיפתח בתחילת חודש מרץ בקניון הסיטי באשדוד. החנות השכירה 310 מ"ר, בדמי שכירות של 40$ למ"ר ובדמי ניהול של 13$ למ''ר, לחמש שנים ואופציה ל 15 שנים נוספות.

בימים אלו משקיע קניון הסיטי כ 14 מיליון ₪ בפיתוח שדרת מותגים חדשה, השדרה תפתח על שטח סניף חצי קופה שנסגר. האגף החדש משתרע על פני 3,000 מ"ר ועתיד להכיל 16 חנויות, ארבעה דוכנים ואי של קפה. בין החנויות המתוכננות להיפתח באגף החדש , רשת נעלי אלדו, וומן אונלי, TNT, רשת פוקס בייבי, פוקס קידס, בילבונג, לוצ'י, סריגמיש, נעלי פאפאיה, ורשת ורדינון. השדרה צפויה להיפתח לקהל הרחב בתחילת חודש מרץ 2007.

הקניון נמצא בבעלות משותפת של חברת נצב"א בבעלות קובי מימון וחברת מנופים פיננסיים לישראל, בבעלותם של אברהם נניקשוילי, ג'קי בן זקן וחיים רביבו.

מנכ"ל הקניון, בני חליף: "הרחבת הקניון וכניסת רשתות מובילות חדשות מהווה את יישומה של האסטרטגיה הברורה של הקניון להציב אלטרנטיבה ראויה לתושבי אשדוד, דבר הבא לידי ביטוי בפדיונות, בעליה המתמדת במספר המבקרים וברשימת ההמתנה הארוכה והמגוונת של רשתות המבקשות לשכור שטחים בקניון. קניון הסיטי נמצא באזור המהווה כיום את המרכז אמיתי של העיר אשדוד והנו בעל פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר מסיבה זו ומסיבות נוספות".
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור