קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת קו אופ זכתה בלמעלה מ-10 מכרזים לספק תווי שי לחגים

מנכ"ל הרשת מציין שעוד מאות עסקים קטנים ובינוניים רכשו תווי שי מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 16/4/2008
תמונה כללית
רשת "קו אופ ישראל" זכתה בימים אלו בלמעלה מ-10 מכרזים לאספקת תווי שי לחגים- מכרז של כ-6,000 עובדי עיריית ירושלים, מכרז של כ-6,000 עובדי בי"ח "הדסה עין כרם", מכרז של כ-1,000 עובדי דואר ישראל, מכרז של כ-1,000 עובדי האוניברסיטה העברית, מכרז של כ-500 עובדי משרד הרווחה, מכרז של כ-500 עובדי עיריית בית שמש, מכרז של כ-300 עובדי עיריית מעלה אדומים ועוד מספר מכרזים של עובדי חב' תנובה, ביה"ח שערי צדק, ביה"ח כפר שאול ועוד. סה"כ תספק הרשת תווי שי ללמעלה מ-16,000 עובדים.

שווי כל המכרזים הנ"ל למעלה מ-13 מיליון ₪.

מר רמי מנדל, מנכ"ל רשת "קו אופ ישראל" מציין שעוד מאות עסקים קטנים ובינוניים רכשו תווי שי לחג הפסח עבור עובדיהם ולקראת פסח תשס"ח יש גידול של כ-20% באספקת תווי שי לחג לעומת פסח אשתקד.

רשת "קו אופ ישראל" הינה רשת השיווק ה-3 בגודלה בישראל וכוללת כיום 46 סניפים בפריסה ארצית: רשת "מיסטרזול", רשת "ממן מחסני מזון", והרשת התל אביבית "הפינה הישראלית".

בימים אלו רכשה הרשת את 2 הסניפים הגדולים של רשת "מעדני מניה"- בב"ש ובאשקלון, שיוכשרו בכשרות מלאה ויפתחו מחדש כסניפי "ממן מחסני מזון" במהלך החודשים יוני-יולי 2008.

מנדל מציין עוד שאת שנת 2007 סיימה רשת "קו אופ ישראל" במחזור מכירות של 1 מיליארד ₪, ובכוונתה בשנת 2008 להגיע למחזור מכירות של 1.3 מיליארד ₪.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור