קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת אירית נכנסת עם חנות המותג לקניון סירקין

מדובר בהקמת חנות המותג הראשונה של הרשת בפתח תקווה מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 4/5/2008
השבוע נחתם הסכם בין קניון סירקין לרשת אירית על השכרת מתחם בגודל 80 מ"ר בקומת הביניים. אירית שכרה את המתחם לשש שנים ותשלם 30$ למ"ר בתוספת דמי ניהול. מדובר בהקמת חנות המותג הראשונה של הרשת בפתח תקווה.

צביקה רוזנטל, מנכ"ל קניון סירקין, מציין: "התברכנו בכך שרשתות רבות מעוניינות לשכור שטחים בקניון, הנמצא בתפוסה של 100% נוכח העלייה הניכרת באחוז הפדיון למ"ר ומספר המבקרים היומי, הכל אודות לשיפור הדרמטי בתמהיל החנויות ובזהות החדשה של הקניון. לאחרונה הכנסנו לקניון רשתות חדשות רבות וביניהן: גולף, אריסטו שמט, בוטיק שש, נעלי אקזיט, אופנת סטרץ', נשים, חנות מוצרי "נגיש" ואירית" ועוד".

רשת האופנה אירית פותחת את החנות ה- 22 של הרשת בקניון סירקין בפ"ת. זאת, בנוסף ל-120 חנויות בוטיק ברחבי הארץ המוכרות את פריטיה. הדוגמנית בר רפאלי ממשיכה גם בקיץ 2008 להוביל את הקמפיין של החברה.

קניון סירקין נמצא בפתח תקווה, בצמוד לצומת סירקין, על הכביש המקשר בין הוד השרון דרך פתח תקווה ועד שדה התעופה בן גוריון. בקניון ישנן כ-80 חנויות, בהן מבקרים מדי יום למעלה מעשרת אלפים איש, והוא מהווה מוקד משיכה מרכזי לתושבי פתח תקווה, ראש העין ויישובי הסביבה. הקניון מציע מבחר חנויות אופנה, ספרים, פנאי, אופטיקה, קוסמטיקה, מזון, בידור ועוד. אתר הבית החדש: www.sirkinmall.com
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור