קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

מותג מאת חברת מחלבות גד - באנגלית, צרפתית וגרמנית!

חברת ''מחלבות גד'' מגבירה את פעילות הייצוא ומשיקה מיתוג חדש לייצוא מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 23/6/2008
חברת ''מחלבות גד'' מגבירה את פעילות הייצוא של המחלבה ומשיקה בימים אלה מיתוג חדש לייצוא למותג ''GAD'' באנגלית, צרפתית וגרמנית.

שלומי אילון סמנכ''ל השיווק של ''מחלבות גד'' מציין, שהמיתוג החדש למותג ''GAD'' הותאם לשוק הבינלאומי הכללי, בנוסף לפעילות בשוק הכשר, אשר בשנים האחרונות מחפש ומעריך מוצרים המגיעים מאגן הים התיכון והינם בעלי אוריינטציה ואותנטיות ים תיכונית.

אילון מציין, שמהלך המיתוג שבוצע ע''י סטודיו נאו גרופ פיליפ בולקייה יכלול עיצוב אריזות חדש עם מותג ''GAD'' בשילוב מוטיבים ים תיכוניים גרפיים ויזואליים בצבעים של כחול, סגול ותכלת בשפות אנגלית, צרפתית וגרמנית בהשקעה של כ- 100 אלף דולר.

המהלך ימצב את ''גד'' כמחלבה המתמחה בייצור ושיווק מגוון מוצרים ים תיכוניים כגון: פטה כבשים, סדרה הכוללת מגוון מוצרים של גבינה בולגרית מעודנת עם מלח ים טבעי, סדרת גבינות ריקוטה, גבינות צפתיות, מוצרלה ועוד.

6בשנתיים האחרונות ''מחלבות גד'' הגדילה משמעותית את פעילות הייצוא. סה'כ הייצוא בשנת 2007 היה כ-6.5 מיליון ש''ח- גידול של 70% לעומת שנת 2006, וב-5 החודשים הראשונים של 2008 היקף הייצוא גדל ב-50% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

היקף הייצוא לשנת 2008 מוערך בכ-12 מיליון ש''ח.

בימים אלה חתמה החברה כניסה לשיווק מוצרים לרשת ''קרפוף'' הגרמנית.

אילון מציין, שהכניסה לשיווק ברשת ''קרפוף'' ולשווקים נוספים תתבצע כבר במיתוג החדש ובהתאמה לשפה המובנת לצרכן במדינות אלה- אנגלית, צרפתית וגרמנית.

השלב הבא במהלך זה יהיה הוספת מתכונים ומגוון סוגי הגשה המותאמים למוצרים בשפות הרלוונטיות.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור