קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

שמן זית כתית מעולה באריזת פח מעוצבת

לראשונה בישראל אריזת פח מעוצבת בנפח 1.5 ליטר בסדרת שמן הזית לתיבול מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 15/8/2008
אריזת פח של שמן זית הינה מסורתית במדינות רבות – יוון, איטליה וספרד ונחשבת לאיכותית ביותר לאחסון שמן הזית ומטיבה לשמור על תכונות האיכות של השמן לאורך זמן.

תכונה בולטת נוספת היא השיפור בנוחות השימוש הייחודית לפח השמן של יד מרדכי- משקל הפח עצמו קל משמעותית ממשקל בקבוק זכוכית ולכן המוצר עצמו קל יחסית לשמן זית בבקבוק זכוכית ונוח יותר לשימוש. גודל הפח ונפח השמן נמצאו כמועדפים במחקר צרכנים שבוצע ביד מרדכי.

למעשה, מציעה יד מרדכי את אותו שמן הזית המוכר באריזה פח מעוצבת, איכותית, נוחה וחסכונית. שמן זית כתית מעולה באריזת פח מעוצבת 1.5 ליטר במחיר מומלץ לצרכן-75.90 ₪ (המגלם הנחה אל מול מחירי השמן בבקבוקי הזכוכית). ניתן להשיג ברשתות המזון ונקודות מכירה מובחרות.

שוק שמן הזית בישראל:
שוק שמן הזית הינו מהשווקים המעניינים והמרתקים בעולם המזון בשנים האחרונות. מגמת הטבעיות והחזרה לטבע, כמו גם, החשיפה למוצרים קולינרים והחזרה לבישול, תורמים לצמיחה של שוק שמן הזית בשנים האחרונות. אלפי דונם של כרמי זיתים נטעו ב ישראל ורמת היצור והבקרה השתפרו מאד.

יד מרדכי, כמובילת שוק שמן הזית, שמה לה למטרה להביא לצרכן שמן זית באיכות עליונה. מתוך אחריות זו, כל שמני הזית של יד מרדכי הם שמנים מכבישה קרה ברמה הגבוהה ביותר. תהליכי האיכות רבים ומורכבים ומתחילים מליווי צמוד של הזיתים בכרמים (הנפרסים מרמת הגולן ועד הר הנגב), דרך תהליך הכבישה הייחודי ועד האחסון והמילוי בתנאים אופטימליים.

שנת 2007 היוותה שנת שיא במכירות שמן הזית ביד מרדכי, אשר הגיעה לנתח שוק של 28% (נתוני סטורנקסט כספי). ובחציון ראשון של שנת 2008 נראה כי מגמת הצמיחה ממשיכה.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור