קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

הצלחה מסחררת לפסטיבל הג'ינס במרכזי ביג

במהלך סוף השבוע של הפסטיבל ביקרו במרכזי ביג למעלה מרבע מיליון מבקרים מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 2/9/2008
תמונה כללית
קבוצת ביג, המפעילה ומנהלת מרכזי קניות פתוחים ברחבי הארץ, מסכמת בהצלחה את "פסטיבל הג'ינס" ומדווחת על עלייה של 50%-40% בפדיונות ברשתות השונות.

"פסטיבל הג'ינס" שהתקיים בין התאריכים 29-31 באוגוסט, הינו סופשבוע של מבצעים והנחות מטורפות על כל סוגי ביגוד הג'ינס במיטב החנויות והרשתות במרכזי ביג. במהלך שלושת ימי הפסטיבל פקדו את המרכזים השונים למעלה מ- 250,000 מבקרים, גידול של 30% בכמות המבקרים, ובמהלכו נמכרו פריטי ג'ינס בשווי של למעלה ממיליון וחצי ₪. פסטיבל הג'ינס, אשר שולב עם מבצעי החזרה לבית ספר שהתקיימו גם הם במרכזים, הביאו לעלייה הגדולה בפדיונות הרשתות ביחס לימים רגילים.

קבוצת "ביג מרכזי קניות", מובילת קונספט מרכזי הקניות הפתוחים בישראל, נמצאת בשליטת האחים יהודה ורוני נפתלי ובניהולו של איתן בר זאב קבוצת "ביג מרכזי קניות", הינה רשת ממותגת בפרישה ארצית, המפעילה ומנהלת 9 מרכזי קניות פתוחים ברחבי הארץ, הממוקמים על צירי תנועה מרכזיים , הגישה אליהם נוחה ותמהיל החנויות מגוון ועשיר. מיטב הרשתות הארציות מיוצגות בכל מרכז קניות של ביג , ונהנות מחזית בולטת ושטחי חנייה מרווחים. תנאים אלו מאפשרים ללקוחות לבצע את כל קניותיהם בצורה מרוכזת ובנוחות וביעילות מרבית.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור