קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

מנופים פיננסיים במו"מ לרכישת "קניון השרון"

עשוייה לרכוש מחברת אלרוב את קניון השרון בנתניה ב-344 מיליון ש"ח מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 25/4/2007
חברת מנופים פיננסיים תנהל מו"מ על עסקה, שבה תרכוש מחברת אלרוב את קניון השרון בנתניה ב-344 מיליון שקל. במידה והעסקה תצא לפועל תרשום לאלרוב נדל"ן רווח הון נטו של 140 מיליון ש"ח, ו 112 מיליון ש"ח לחברה האם, אלרוב ישראל. אלרוב נדלן הנה בשליטת אלפרד אקירוב.

קניון השרון משתרע על כ 17,000 מ"ר. עפ"י הדיווחים כל השטחים בו מושכרים, בדמי שכירות של כ 26.1 מיליון ש"ח לשנה, והשכירות מניבה תשואה של 19.2% על העלות ותשואה של 7.6% על מחיר המכירה.

עוד נאמר כי העסקה אינה כוללת את הבניין הצמוד - בית דיור מוגן בן 106 דירות, כולן מכורות, וקומת הקרקע שלו, בת 2,300 מ"ר, המושכרת להולמס פלייס.

הצדדים טוענים כי חתמו על מסמך עקרונות לניהול משא-ומתן מוגבל בזמן ל-60 יום, בניסיון לגבש עסקה למכירת הקניון. בחודשיים הקרובים תערוך מנופים פיננסיים בדיקת נאותות, והצדדים יגבשו את פרטי העסקה ואת החוזה במידה והיא אכן תצא לפועל.

** אודות קניון השרון **
הקניון נבנה לפני כ 18 שנה וכיום הוא מושכר ל כ- 120 שוכרים.

אקירוב טען היום (25.4), כי מכירת הקניון באה בעקבות קבלת החלטה אסטרטגית רחבה יותר לממש נכסים מניבים שאינם בקו הפעילות העיקרי של החברה. החברה ניהלה אשתקד מגעים עם מספר גופים אך עד היום לא נחתמה עסקה. גם הפעם, כאמור, אין ודאות שהעסקה תצא לפועל.

לאחר המכירה, ישארו בבעלות אלרוב פאואר סנטר בן 14,900 המ"ר באשדוד, וכן מרכז מסחרי בבנייה במתחם ממילא בירושלים. עיקר פעילות החברה כיום היא רכישת והשכרת נכסים מניבים במערב אירופה.

מנופים פיננסיים נמצאת בשליטת אברהם נקשוילי(65%) וג'קי בן זקן (21%). החברה רכשה לפני כחודשיים מקבוצת מוטי סיר את קניון ארנה בהרצליה פיתוח ב כ- 550 מיליון שקל. בבעלותה גם מרכז מסחרי באשדוד.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור