קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

מותג עלית משיק סדרות מוצרים חדשות

הסדרה המפנקת של שוקולד פרה וסדרה חדשנית של חטיפי פסק זמן מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 6/11/2008
ההשקה תלווה בפעילות שיווקית ייחודית הכוללת: קמפיין מדיה באמצעות משרד הפרסום באומן בר ריבנאי ופעילות רחבה בנקודות המכירה שתכלול קד"מ חווייתי ונראות חגיגית ויוצאת דופן למוצרים. היקף ההשקעה הכולל מסתכם בכ- 5 מליון ₪.

סדרות החורף החדשות מהוות סנונית ראשונה למהלך כולל של החלפת אריזות מוצרי החברה הנושאות את הלוגו החדש של מותג "עלית".

מהלך החלפת האריזות, מהווה נדבך לתהליך הזהות התאגידית עליו הכריזה הקבוצה לפני מספר חודשים.

סיגל שילוני מנכ"ל חטיבת תענוג והנאה בקבוצת שטראוס, חטיבה המאגדת בתוכה את פורטפוליו הממתקים של עלית, הודיעה היום כי בהמשך להשקת הלוגו החדש והאריזות החדשות, גאה היום שטראוס ישראל לפתוח כמיטב המסורת את עונת השוקולד ולהשיק מהדורות מוצרים ייחודיות ומפנקות תחת המותג עלית. שטראוס שמה לה למטרה לחזק את המותג עלית על ידי חדשנות בלתי פוסקת של מגוון מוצרים מפנקים וייחודיים התואמים את טעמו של הצרכן הישראלי לצד שימור מוצרים וטעמים וותיקים ואהובים.

שילוני ציינה: השקת המוצרים החדשים לחורף 9\2008, שכוללת סדרה של 8 טעמים מפנקים של שוקולד פרה וסדרת חטיפים חדשנית של פסק זמן, מהווים את הסנונית הראשונה לנראות החדשה של מותג עלית בנקודות המכירה- נראות עדכנית ומרעננת. סדרות המוצרים החדשות נותנות מענה למגמה הולכת וגוברת של צריכת שוקולד איכותי ומפנק ע"י שילוב של תוספות ומילויים מיוחדים ומעניינים.

על מהלך השקת לוגו עלית החדש, אמרה שילוני כי הוא מתחבר לתהליך הזהות התאגידית עליו הכריזה קבוצת שטראוס לפני מספר חודשים ולמדיניות ניהול המותגים החדשה של הקבוצה. מטרת המהלך היא כפולה, הסבירה שילוני: מחד, נועד השינוי לייצר חיבור בין מותג הממתקים האהוב עלית לחברת שטראוס אליה הוא משויך ומאידך, לחדש ולהעצים את חווית המותג עלית.

שילוני ציינה: במרוצת השנים פותחו תחת מותג עלית מוצרים שהפכו לחלק מרכזי מהמושג "טעם ישראלי", מוצרים אהובים אלו ימשיכו להמתיק את התפריט של צרכנינו, עכשיו באריזה חדשה.

שילוני הוסיפה כי במחקרים האחרונים שערכה החברה עלה כי מותג עלית נתפס בעיני הצרכן הישראלי כמותג השוקולד והממתקים של ישראל. שטראוס שמה לה למטרה להמשיך ולחזק את המותג "עלית" הקיים משנת 1933 והשקת המוצרים החדשים גם השנה מהווה נדבך נוסף ליישום אסטרטגיה זו. שטראוס מקפידה לחדש, לגוון ולהפתיע את צרכניה ולתת להם רגעים מתוקים של אושר והנאה".
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור