קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

ליין מיוחד של "סקייטבורד מיני מיני"

לאפייט מציגה: סקייטבורד קטן ממדים להפעלה באמצעות אצבעות הידיים מאת: מערכת kenyonim.com | פורסם: 16/11/2008
סקייט האצבעות הינו העתק מוקטן ומושלם של הסקייטבורד ה"אמיתי". את סקייט האצבעות מתפעלים בעזרת אצבעות הידיים וניתן לבצע טריקים (תרגילים) ופעלולי סקייטבורדינ בדומה לכל התרגילים שמבצעים על סקייטבורד אמיתי.

לאפייט מציגה ליין סקייטבורדים הכולל 40 סקייטים ממותגים תחת הקו ה- Tech Deck. הסקייטים מעוצבים ממש כמו הסקייטבורד האמיתי וכוללים: ציריות בגלגלים, משטחים צבעוניים, איורים וגרפיקות המקוריות תחת השמות והמותגים המובילים והלוהטים ניתן למצוא את השמות: Hollywood ,Blind ,A-Team, Birdhouse ועוד...
גודל סקייט האצבעות: אורך רק 96 מילימטר או 3-3/4 אינץ'.

בנוסף, במגוון ניתן למצוא 6 סוגים שונים של רמפות לביצוע פעלולים ותרגילים מיוחדים וכ- 40 סקייטים ממותגים שונים, כך שניתן ליצור אוסף גדול של רמפות וסקייטים ואף ליצור פארק מרשים וחוויתי.
הרמפה למשחק סקייט אצבעות מתאימה לגילאי 9-16.

החלקים המרכיבים את סקייט האצבעות הם לוח עליו מודבק מעין נייר זכוכית מחוספס הנקרא גריפ, צירים, ברגים ראשיים, גלגלים, וברגים. כל ערכת סקייט אצבעות כוללת גם סט כלים דמוי מברג ומפתח ברגים וכן ברגים וגלגלים להחלפה. החלקים להחלפה דרושים כדי להחליף חלקים שנשברו או נפלו ואבדו במהלך ביצוע הטריקים עם סקייט האצבעות.

מחיר מארז של רמפה עם סקייט אצבעות: 150 – 100 ₪ (תלוי בדגם). מחיר סקייט אצבעות בודד: 35 ₪. ניתן להשיג ברשתות ובחנויות הצעצעועים המובחרות.

*** את מוצרי לאפייט סוכנויות בע"מ ניתן להשיג בחנויות וברשתות הצעצועים המובחרות: טויס אר אס, הפנינג/ צעצועים חצי חינם, כפר השעשועים, ביג טויס, הפיראט האדום ועוד.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור