קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

נפתחה שדרת ילדים של כ-2,050 מ"ר בקניון הזהב בהשקעה של כ 18 מיליון ש"ח

השדרה כוללת כ-15 חנויות ומתקני משחקים בשטח של כ-250 מ"ר מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 12/5/2007
בימים אלו תיפתח בקניון הזהב בראשון לציון, שבבעלות קבוצת "משה ויגאל גינדי" והינו אחד משלושת הקניונים הגדולים בישראל, שדרת ילדים שתשתרע על שטח של כ-2,050 מ"ר ותכלול כ-15 חנויות מתמחות ומתקני משחקים בשטח של כ-250 מ"ר.

מר דוד רגב מנכ"ל קניון הזהב מציין שההשקעה הכוללת בהקמת שדרת הילדים הינה כ-18 מיליון ₪.

השדרה תעוצב בצבעוניות רבה, ילדותיות תמימה ונעימה, במקום ריצוף יונח שטיח והמעלית תהיה מותאמת בעיצובה ובנגישותה לילדים ולעגלות תינוקות.

בשדרת הילדים יפתחו לראשונה בישראל חנויות ראשונות ובלעדיות ביניהם רשת "סטימצקי" פותחת את החנות הראשונה- "סטימצקי ילדים" בשטח של 126 מ"ר, חנות ראשונה של רשת "נייקי"- "נייקי ילדים" בשטח של 63 מ"ר, חנות ראשונה של רשת שוקי זיקרי- מספרת ילדים, בשטח של 40 מ"ר, חנות "מרקו קידס", חנות ראשונה ברשת נעלי ילדים חדשה בשטח של 80 מ"ר. כמו כן ייפתחו חנויות נוספות המתמחות במוצרי ילדים כגון חנות "טירת הצעצועים" בשטח של 180 מ"ר, חנות "פליפר"- אופנת ילדים בשטח של 37 מ"ר, חנות "מישמש"- אופנת ילדים בשטח של 110 מ"ר, חנות "פוקס" ילדים בשטח של 48 מ"ר וחנות "ילדונים" בגדי מעצבים בשטח של 47 מ"ר ועוד.

מר רגב מוסיף עוד שדמי השכירות בשדרת הילדים נעים בין 52$ למ"ר ועד 78$ למ"ר.

שדרת הילדים הינה השדרה המתמחה השלישית שנפתחת בקניון הזהב. קדמו לה שדרת הצעירים ושדרת הנעליים- שתיהן הוכיחו מעל לכל ספק את היתרון בקונספט "שדרה מתמחה".

מחקר שוק שבוצע ע"י קניון הזהב קובע שכ- 22% מכלל המכירות בקניונים בישראל מתרכזות בקהל היעד של תינוקות וילדים מגיל 0 ועד גיל 14. עוד עולה מסקר כי אזור ראשל"צ, חולון, בת ים והסביבה מאופיין באוכלוסיה צעירה ברמה סוציואקונומית בינונית עם שיעור ילודה מהגבוהים בארץ.

בקניון כיום חנויות רבות המתמחות בקהל היעד – ילדים, כגון "פוקס קידס", "שילב", "הוניגמן ילדים", "סולוג", קדס ועוד. לפני כשנתיים נפתח ב"קניון הזהב" קניון צעירים, שהינו קניון הצעירים הראשון בישראל הכולל כ-25 חנויות אופנה מובילות בתחום אופנת הצעירים וביניהם: "פוקס", "לי קופר", "כאוס", "גריפ", "נו-ניים", "אפרודיטה", "ויוה"," TNT" , "רנואר" ועוד.

"קניון הזהב" הינו בבעלות חב' "משה ויגאל גינדי", משתרע על שטח של כ-38 אלף מ"ר וכולל 260 בתי עסק. בימים אלו מתכננת חברת "משה ויגאל גינדי" להרחיב את קניון הזהב ולהפכו לקניון הגדול ביותר בישראל בשטח של כ-100,000 מ"ר בהשקעה של כ-520 מיליון ₪.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור