קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

אתר Kenyonim.com החל להציג סימון מיוחד לעסקים בעלי תו אמון הציבור

האתר החל לספק לגולשיו מידע צרכני לביצוע אבחנה איכותית בין עסקים מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 13/5/2007
אתר Kenyonim.com (קניונים.קום - www.kenyonim.com), המתמחה בריכוז והצגת מידע אודות אירועים, פעילויות ומבצעים במרכזי קניות / קניונים וברשתות חנויות בכל הארץ, החל לספק לגולשיו תכנים צרכניים שגובשו בארגון אמון הציבור, במטרה להרחיב את המידע העומד לרשותם בכל הנוגע לתחום הצרכנות, ולספק להם כלים להתנהלות מושכלת בתחום זה.

כמו כן, יופיע באתר תו אמון הציבור לצד העסקים שעברו את תהליך ההתאמה לסטנדרט הצרכני והם בעלי תו אמון הציבור, כדי להבדילם מעסקים אחרים שאינם נושאים את התו. משמעות התו הכחול אדום של אמון הציבור (www.emun.org) הנה שהעסק התחייב לכללים צרכניים שקבע אמון הציבור המבטאים סטנדרט צרכני גבוה, וקיבל על עצמו מחוייבות למתן שירות ראוי ולהתקשרות בטוחה ואיכותית עם לקוחותיו. הצבת התו בעסק נועדה ליידע את הצרכנים כי העסק התחייב להגינות צרכנית, וכי הוא מבוקר באופן שוטף על ידי אמון הציבור.

הצבת תו אמון הציבור באתר Kenyonim.com, ליד כל עסק אשר התחייב לכללי אמון הציבור, מלמדת את הציבור כי לעסק בעל תו קיים יתרון צרכני וכי אמון הציבור משמש להם ככתובת חיצונית ואובייקטיבית, אליה הם יכולים לפנות בכל מקרה של ליקוי צרכני באותו עסק. סימון התו ליד העסקים שקיבלו אותו, יוצר כלי חדש לאבחנה בין עסקים ומאפשרת לצרכנים לערוך קניה מושכלת ולבחור היכן לערוך את קניותיהם, לא רק לפי מחיר ואיכות המוצר, אלא גם לפי איכות השירות הניתן להם על ידי העסק. אבחנה זו באה לענות על הרצון והצורך של העסקים, לקבל בידול על רקע צרכני ולא רק על בסיס השוואת מחיר, ואף נותנת ביטוי לשיקולי צרכנות נוספים כגון: איכות השירות, והמבצעים, תעודות האחריות, פרסום הוגן ועוד..

יצויין כי קיימים כבר למעלה מ –100 עסקים מובילים הנושאים את תו אמון הציבור, כדוגמת – זר פור יו, סטימצקי, בגיר, מטרנה, פז, פרוקטר אנד גמבל, ניופאן, ארומה – ישראל, סופרפארם, טמבור, צומת ספרים, בסט ביי, ביג בוקס, הום סנטר, גי'מס ריצרדסון, רשת אפריל, קום איל פו, סולגר ועוד רבים אחרים.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור