קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

חברת "יובלים" חתמה בימים אלו עסקאות להקמת וניהול 3 מרכזים מסחריים

היקף ההשקעות ב-3 המרכזים מוערך בלמעלה מ-22 מיליון ₪ מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 17/5/2007
תמונה כללית
חברת "יובלים" חתמה בימים אלו עסקאות להקמת וניהול 3 מרכזים מסחריים במעלות, חולון ונס ציונה. מר אלברט עמית, מנכ"ל חברת "יובלים" המתמחה בתכנון, פיתוח וניהול קניונים ומרכזים מסחריים מציין שהיקף ההשקעות ב-3 המכרזים המסחריים הנ"ל מוערך בלמעלה מ-22 מיליון ₪.

* מרכז מסחרי "מילגו" באגם מונפורט במעלות *
מרכז המסחרי "מילגו" הינו מרכז משולב, שישמש לקניות, מסחר, שירותים, והסעדה. תכנון המרכז בוצע כטרקלין המזמין לנוף הקסום הנשקף מהאגם. יזם הפרוייקט: חברת מבצר המלך דוד בע"מ (חברת בת של י.ד. לוי אלברט ובניו בע"מ). עיצוב המרכז מיוחד ונושא אופי ים תיכוני בדומה לפואבלו אספניול בברצלונה בספרד. בשלב ראשון, מתוכנן לבנות שטח מסחר של כ-5,000 מ"ר ובעתיד יושלמו כ-14,000 מ"ר. המרכז ישמש את אוכלוסיית האזור הכוללת את היישובים: מעלות, גת, כפר ורדים, פקיעין, פסוטה, מעונה, בוקיעה ועוד. סה"כ כ-70,000 איש. פתיחת המרכז- 2008. חברת סופרפארם חתמה על הסכם שכירות על שטח בגודל של כ- 450 מ"ר . יובלים עתידה לשווק את מרבית השטחים לרשתות ארציות .

* מרכז מסחרי "חולון" *
מרכז מסחרי מודרני בחולון, נבנה בלב שכונה חדשה, מודרנית ויוקרתית הנקראת "קריית פנחס איילון", או בשמה העממי "ח'- 300". השכונה מונה כיום 2,300 דירות, רובן בבניינים של 8-12 קומות, בקרוב היא תכלול 5,774 יחידות דיור. תושבי קרית פנחס איילון הינם ברמה סוציואקנומית גבוהה, אוכלוסייה צעירה ותוססת. המרכז המסחרי תוכנן ומוקם בסטנדרטים גבוהים, התכנון האדריכלי יחד עם התכנון הקונספטואלי של הפרויקט באו להבטיח את פתיחתו ותפעולו של מרכז איכותי ביותר בעל מאפייני תמהיל מסחרי יציב ואיכותי המותאם לרווחת תושבי הסביבה. תמהיל – המרכז המסחרי יתוכנן בקפידה תוך שילוב חוויית בילוי וקניות. המרכז השכונתי יעניק בילוי לכל המשפחה. אדריכל הפרויקט – רון רובינשטיין . מועד פתיחה – בעוד כ-24 חודשים.

* מרכז מסחרי "נוף הגבעה" בנס ציונה *
מרכז מסחרי בנס ציונה, בלב שכונה חדשה "טירת שלום", בדרום מערב נס ציונה. השכונה מבוססת, תוססת וצעירה ועתידה לכלול כ-10,000 נפש כולל שכונת ואלי של דלק נדלן. יזם הפרוייקט: טראס השקעות. המרכז תוכנן על ראש גבעה ומאפשר תצפית מדהימה על האזור כולו. תמהיל המרכז תוכנן בקפידה על מנת לשרת את תושבי האזור במירב הפונקציונליות, ויכלול קומת מסחר ייחודי ושירותים לרווחת תושבי באזור. בקומה השנייה תיבנה מסעדה ייחודית עם תצפית מרהיבה. הקונספט של המרכז הינו: בידול ושונות, מאידך מענה לתושבי האזור בצרכים היומיומיים ומחד, מקום שכייף לבלות בו בראש הגבעה, אוויר מצוין בשילוב נוף ואיכות. פתיחה - 2008.

חברת "יובלים" מנהלת כיום כ-18 קניונים ומרכזים מסחריים ביניהם קניון חיפה, קניון עכו, קניון הדרים, קניון אביה ועוד.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור