קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת האופנה לו'צי מייעלת את תהליך המכירה

רשת מסכים של Odysii לעדכון התוכן השיווקי בנקודות המכירה מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 13/1/2009
תמונה כללית
רשת האופנה LUCCI, מבית קרייזי ליין, השלימה בכל סניפי הרשת את פריסת ה - Marketing Intelligence Suite של Odysii לניהול ויישום בזמן אמת של אסטרטגיית השיווק בחנויות הרשת.

פתרון התוכנה פרי פיתוחה של חברת Odysii, (לשעבר TVeez) המתמחה בפיתוח פתרונותMarketing Intelligence, לניהול ויישום בזמן אמת של אסטרטגיית השיווק בנקודות מכירה יאפשר לחברת לוצ'י לנהל ולעדכן את כל מערך התוכן השיווקי ותכני המכירה בכל סניפי הרשת. ניהול רשת המסכים יתבצע ממרכז בקרה הממוקם במשרדיOdysii בהרצלייה פיתוח.

יואב קסטל, מנהל Odysii ישראל מסר כי, פתרון התוכנה אותו בחרה רשת LUCCI ליישום בסניפיה הינו הפתרון המוביל בעולם לניהול ויישום בזמן אמת של המסרים השיווקיים ללקוח בנקודת המכירה. לדבריו של קסטל, 70% מהחלטות הרכישה מתקבלות בחנות עצמה ולכן יש חשיבות לתקשורת חכמה ורלוונטית עם הלקוח בנקודת המכירה. הפתרון של Odysii יסייע להגביר את המכירות של כל לקוח על ידי בחירה והצגת המסר הנכון בכל רגע נתון בכל חנות וחנות. הפתרון אף יסייע לצמצם בעלויות הפרסום הוותיקות המוכרות לנו כיום מעולם נקודות המכירה דבר אשר משמעותו מתחזקת במיוחד בתקופה שאנו נמצאים".

כמו כן, מאפשרת המערכת תקשורת יעילה ואפקטיווית עם לקוחות הקצה תוך העברת מסרים בזמן אמת בנושאים רבים כגון: פרסום הקולקציה חדשה, מבצעים וקידום מכירות. פתרון ה Marketing intelligence מאפשר גם להגיב בזמן אמת לכל שינוי או תרחיש בכל חנות וחנות משינוי ברמת המלאי ליעדי מכירות או רכישה של פריט זה או אחר. כך למשל כאשר לקוח רוכש פריט ביגוד מסויים המערכת תנתח בזמן אמת את הרכישה ותאפשר להציג ללקוח פריט משלים המתאים מבחינת המחיר והסגנון וכמובן רק אם אותו פריט נמצא במלאי החנות המקומית. הפריט יוצ
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור