קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

ביג מרכזי קניות פותחת את ביג טבריה

בהקמת המרכז, בצומת פוריה, הושקעו עד כה 70 מיליון שקלים מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 20/1/2009
קבוצת ביג מרכזי קניות, המתמחה בפיתוח, שיווק וניהול מרכזי קניות פתוחים על פי מודל הפאוור סנטר האמריקאי, ממשיכה בתנופת הפיתוח והתרחבות. בימים אלו פותחת החברה את ביג טבריה, המצטרף ל – 11 מרכזי קניות פתוחים שמפעילה החברה ברחבי הארץ.

מרכז ביג טבריה אשר מוקם בשיתוף עם קבוצת משקיעים פרטיים ובראשם צחי נחמיאס ממוקם על ציר תנועה מרכזי בכניסה לעיר טבריה- צומת פורייה, המאפשרת גישה נוחה מכל כבישי האזור. ביג טבריה משתרע על פני כ-30 דונם מתוכם כ- 10,000 מ"ר שטחי מסחר וכ- 440 מקומות חנייה.

מיטב הרשתות הקמעוניות בישראל, ובהם, אייס, צומת ספרים, רמי לוי, סופרפארם, פוקס, ברגר קינג, טרקלין חשמל, נעלי גלי, מחסני תאורה, דלתא, עמינח, תמנון, א.ל.מ ועוד, שכרו שטחי מסחר במרכז ביג טבריה.

ביג הינה רשת ארצית, ממותגת, של מרכזי קניות פתוחים. המרכזים ממוקמים על צירי תנועה מרכזיים, הגישה אליהם נוחה, ותמהיל החנויות מגוון ועשיר. מיטב הרשתות הארציות מיוצגות בכל מרכז קניות של ביג, ונהנות מחזית בולטת ושטחי חניה מרווחים מול פתח החנות. תנאים אלה מאפשרים ללקוחות לבצע את כל קניותיהם בצורה מרוכזת, בנוחות ויעילות מרבית.

טלי עציוני, מנהלת השיווק של קבוצת ביג, מציינת כי ביג טבריה יאפשר לתושבי טבריה והסביבה, לבצע קניות של פונקציונליות בנוחות וביעילות מרבית ובמחירים אטרקטיביים. עוד מציינת עציוני, כי הנהלת ביג, מנהלת את מרכזייה תוך הקפדה על יצירת ערך מקסימלי עבור הלקוחות ושמירה מתמדת של אטרקטיביות המרכז באמצעות מבצעים ופעילויות נוספות.

קבוצת "ביג מרכזי קניות", הינה רשת ממותגת בפרישה ארצית, המפעילה ומנהלת 12 מרכזי קניות פתוחים ברחבי הארץ, המשתרעים על פני שטח כולל של כ - 200,000 מ"ר. כמו כן, נמצאים 10 מרכזים נוספים בתהלי
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור