קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

הצלחת מבצע הביג מרקט בביג מרכזי קניות

במהלך ימי המכירות ביקרו במרכזי ביג למעלה מ- 250,000 מבקרים מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 4/2/2009
קבוצת ביג, המפעילה ומנהלת 12 מרכזי קניות פתוחים ברחבי הארץ, מסכמת בהצלחה את אירוע המכירות "ביג מרקט" ומדווחת על עלייה של 100 – 50 אחוזים בפדיונות ברשתות השונות. עיקר הגידולים נרשמו בתחומי האופנה.

ה"ביג מרקט" הינו ימי מכירות סוף עונה והנחות גורפות בכל חנויות מרכזי ביג, במסגרתם הציעו מיטב הרשתות במרכזים מגוון פריטים ומלאי עודפי חורף בהנחות של עד 70%. במהלך ימי המבצע פקדו את המרכזים השונים למעלה מ- 250,000 מבקרים, גידול של 150% בכמות המבקרים.

חי גאליס, מנהל המרכזים של קבוצת ביג, מציין כי נתוני המכירות מהווים הוכחה לאטרקטיביות המבצעים עבור הצרכנים ולעיתוי המוצלח בו נערכו, תזמון המבצע עם סיומה של המלחמה, אפשר לצרכנים לחזור אל השגרה ויחד עם זאת אל מרכזי הקניות. עוד מציין גאליס, כי אירוע המכירות תומך באסטרטגיית החברה לשנת 2009 שתכליתה מיצוב את ביג כרשת חסכונית וכדאית בבחינת Value For Money.

קבוצת "ביג מרכזי קניות", מובילת קונספט מרכזי הקניות הפתוחים בישראל, נמצאת בשליטת האחים יהודה ורוני נפתלי ובניהולו של איתן בר זאב קבוצת "ביג מרכזי קניות", הינה רשת ממותגת בפרישה ארצית, המפעילה ומנהלת 12 מרכזי קניות פתוחים ברחבי הארץ, הממוקמים על צירי תנועה מרכזיים, הגישה אליהם נוחה ותמהיל החנויות מגוון ועשיר. מיטב הרשתות הארציות מיוצגות בכל מרכז קניות של ביג, ונהנות מחזית בולטת ושטחי חנייה מרווחים. תנאים אלו מאפשרים ללקוחות לבצע את כל קניותיהם בצורה מרוכזת ובנוחות וביעילות מירבית.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור