קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת "קו אופ ישראל" חתמה עסקה לרכישת סניף חדש בעיר חדרה

העסק הנרכש - סופר "דורון יצחקי" שמחזור המכירות השנתי שלו כ-30 מיליון ₪ מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 1/7/2007
תמונה כללית
רשת "קו אופ ישראל" חתמה בימים אלו עסקה לרכישת הפעילות של סופר "דורון יצחקי" בחדרה וסניף זה יהיה הסניף ה-40 ברשת (הסניף הצפוני ביותר ברשת שפריסת הסניפים שלה נע בין גדרה לחדרה). מחזור הפעילות של סופר "דורון יצחקי" הינו כ-30 מיליון ₪ בשנה.

מר רמי מנדל מנכ"ל רשת "קו אופ ישראל" מציין שבסניף חדרה המשתרע על שטח של כ-1,100 מ"ר ייפתח סניף "מיסטרזול" והרשת תשקיע כ-2 מיליון ₪ בפתיחה המחודשת של הסניף. סניף "מיסטרזול" חדרה הינו הסניף ה-40 ברשת ועם ביצוע עסקת רכישת רשת "ממן מחסני מזון" וסניף "יצחקי" בחדרה הופכת הרשת לרשת השלישית בגודלה בישראל עם מחזור מכירות של 1.1 מיליארד ₪ בשנת 2007. מר מנדל מוסיף שעפ"י התוכנית האסטרטגית שפרסמה הרשת בשנת 2006 היעד היה להגיע בשנת 2009 למחזור מכירות של כ-1 מיליארד ₪ וכאמור בעקבות ביצוע העסקה הנ"ל הקדימה הרשת בשנתיים את תאריך היעד להגיע למחזור המכירות מעל 1.1 מיליארד ₪.

בעקבות העסקה תנהל רשת "קו אופ ישראל" כ-40 חנויות הפרוסות מגדרה לחדרה, אשר פחות ממחציתן באזור ירושלים והסביבה. הרשת הינה בבעלות האגודה השיתופית "קו אופ ירושלים", ותחת הנהלתו של המנכ"ל רמי מנדל, פרצה את גבולות העיר ירושלים לפני כשנתיים, באמצעות רכישת רשת המרכולים "מטרומרקט", בבעלות משפחת סלטי, ומאז מתפתחת באופן חסר תקדים באמצעות רכישות ומיזוגים. מר מנדל, אשר קיבל לניהולו את הרשת בשנת 2002, הגדיר ל"קו אופ ישראל" מטרה להגיע למחזור מכירות של 1 מיליארד ₪ עד 2010. מחזור המכירות של הרשת לשנת 2006 הסתכם בסדר גודל של 750 מיליון ₪ ועם השלמת עסקת "ממן" תוכל "קו אופ ישראל" להשלים את המטרה ולמצב עצמה במקום השלישי ברשתות הקמעונאיות הגדולות בישראל. "קו אופ ישראל" עוד חתומה על שורת הסכמים לפתיחת חנויות חדשות ברחבי הארץ, לאחר השלמת בנייתן או סיום חוזי השכירות הקיימים שלהן.

מנדל: "התוכנית האסטרטגית של רשת קו אופ ישראל הינה שבעשור הקרוב יהיה מחזור הפעילות של הרשת כ-50% מהרשת השנייה בישראל".
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור