קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת האופנה בגיר מקימה סניף נוסף בירושלים

עד סוף שנת 2010 תקים הרשת בישראל עוד כ-5 סניפים מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 5/5/2009
עפר גלבוע, מנכ"ל בגיר: למרות המשבר הכלכלי בארץ ובעולם, ולאור דרישה חזקה מצד לקוחותינו הירושלמים, החלטנו לפתוח סניף חדש בירושלים. וכעת אנו שמחים להעניק לקהל הירושלמי בצורה ישירה את מיטב האופנה של בגיר בסניף מרווח, נוח וידידותי.

לדברי גלבוע, מיקום הסניף החדש, ברחוב ולא בתוך קניון, נבחר בקפידה. מדובר במיקום אסטרטגי, בסמוך לסביבה עסקית הכוללת משרדי עורכי דין ורואי חשבון ובסמוך לאזור משרדי הממשלה. להערכת גלבוע הסניף החדש צפוי להעלות את מחזור מכירות הרשת בכ- 10%.

גלבוע הוסיף, כי למרות המיתון העולמי ובישראל, ישנה דרישה מצד הקהל הישראלי לאופנה עדכנית ומחוייטת בתחום הלבשת הגברים. היתרונות של בגיר בנושא הטכנולוגיה כמו למשל, החליפה הניתנת לכיבוס וייבוש בבית אותה השיקה החברה, חולצות ללא גיהוץ וכד' מאפשרים ללקוחות החברה ליהנות מהאיכות הידועה אך גם אופנתיות ועלות תחזוק נמוכה יותר, כך שגם הקהל הצעיר יותר דורש את המוצרים.

על מנת לא לפגוע בפעילות השוטפת של החנות ובקהל הלקוחות, הוחלט בבגיר להמשיך את תפעולה הישיר במקום הדייר שעזב עם שינויים מתחייבים, ובמהלך חודש אוגוסט הקרוב יעבור הסניף שיפוץ מקיף להתאמו לרוח בגיר.

על חברת בגיר:
חברת בגיר, הינה חברת אופנת הגברים המובילה בישראל, מעצבת, מתכננת, מפתחת ומייצרת אופנה מחויטת לגברים וקו אופנת קז'ואל לגברים. חברת בגיר מייצרת בעיקר בסין ומצרים תוך הקפדה על איכות מהגבוהות בעולם. למעלה מ- 90% מתוצרתה של בגיר מיוצאת לאנגליה, ארה"ב,גרמניה ויפן. את מוצריה של בגיר ניתן לראות ברשתות אופנה מובילות בעולם ביניהן:Brooks Brothers, Marks & Spencer, Macy's , ואחרים.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור