קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

דיזינגוף סנטר מציג: תהלוכת תמונות

תערוכת הציורים של האמן איל בן צבי מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 4/5/2009
דיזנגוף סנטר מציג:
תערוכת הציורים של האמן איל בן צבי
"תהלוכת תמונות"
אוצר התערוכה: מאיר מנדלסון

ביום חמישי ה- 30.04.2009, תיפתח בדיזנגוף סנטר תערוכת הציורים של האמן איל בן צבי "תהלוכת תמונות". איל בן צבי חי ויוצר בתל-אביב. הוא אמן פלסטי שעשה דרך ארוכה בהתפתחות אישית ואמנותית עד שהגיע לרמתו ולסגנונו המיוחדים. לאיל תמיד הייתה נגיעה באמנות, אך לאחר שנפצע אנושות בצבא, בהיותו חובש קרבי, האמנות הייתה גם דרך להחלמתו. מאז, למרות שנמצא בתהליך התעוורות איטי אך נחוש, איל לא מוותר על היצירה, ועל חיים בעולם האמנות כמפלט ומקום לבוא בו לידי ביטוי כן ואמיתי.

התערוכה כוללת 24 עבודות המעבירות את המסרים האמנותיים פוליטיים של האמן. איל מתייחס לעבודתו כאל Garbage painting משמע איסוף חומרים מכל הבא ליד והסבתם לידי יצירת אומנות אקספרסיבית. ציוריו מבוססים על טכניקת קולאז' לתוכה הוא יוצק את כל ראייתו על החברה הישראלית והאנושית. תוך שימוש במוטיבים חזקים, הוא משנה משמעות ויוצק תוכן ביקורתי נוקב על העולם בו אנו חיים. אייל מתייחס בעבודותיו לסמלים של תרבויות האיסלם, היהדות ומדינת ישראל ומשלב גם את מעצמות העל (בעיקר את ארה"ב) ותפישתו את מקומן ומעמדן של המעצמות בסכסוך בין מדינת ישראל והיהודים לבין מדינות ערב והאיסלם, אשר את צלקות הקונפליקט הזה הוא נושא על גופו. חוויותיו של איל מלוות אותו כאדם וכאב, וכל מי שהוא ומה שהוא חושב באים לידי ביטוי ביצירתו.

התערוכה מציגה בדיזנגוף סנטר, בחלל התצוגות אשר במעבר דיזנגוף החל מה- 30.04.2009 ועד ה- 15.5 בין השעות 10:00 ל- 21:00, הכניסה חופשית.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור