קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

דיזנגוף סנטר מציג: "תל אביב בסנטר"

תערוכת "תל אביב בסנטר" לרגל 100 שנה לתל אביב מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 17/5/2009
ביום ראשון ה- 17.5.2009, תיפתח בדיזנגוף סנטר תערוכת "תל אביב בסנטר", תערוכה המציגה עבודות של יפית ריקלין, כמחווה לחגיגות 100 שנה לתל אביב. התערוכה מציגה התרחשות עיצובית רבת פנים, האורגת את עברה של תל אביב בהווייתה הנוכחית, באמצעות קונוטציות ויזואליות, חברתיות ותרבותיות.

התערוכה כוללת עבודות קולאז' של ציורים ועיבודים גרפיים המחברים בין הישן (אלט) לבין החדש (נוי). הפרויקט נוגע בכמה רמות של תחומי החיים והיומיום הקשורים בתל אביב של היום ושל פעם ומשלב הומור וביקורת קלילה.. ריקלין יצרה סדרת מוצרים תחת השם 'אלט נוי', החיבור נולד מתוך חיבור עם אספן חומרים היסטוריים. הקונספט משלב בין חומרי אספנות מקוריים ובין פרשנות עדכנית לפרטים אלו, על ידי חיבורן לחומרים עכשוויים בשילוב מניפולציה גרפית אמנותית, המשביחה את העבר.

במקביל לתערוכה, יפוזרו ברחבי החלל של דיזנגוף סנטר עשרות "מטבעות" מוארים (בסימן מאה לתל אביב) הנושאות את דמותו של דיזנגוף, ראש העיר הראשון של תל אביב. המטבעות מתייחסים לדיזנגוף הדמות והסנטר, המאופיין בפרספקטיבות המיוחדות שלו ומדמה חווית רחוב יותר מאשר חווית קניון והם מעוצבים עם רקע ציור פרספקטיבה של הסנטר אותו יצרה ריקלין.

התערוכה מציגה בדיזנגוף סנטר, בחלל התערוכות אשר במעבר דיזנגוף, ליד קולנוע דיזנגוף, החל מה- 17.5.2009 ועד ה- 30.6.09 בין השעות 10:00 ל- 21:00, הכניסה חופשית.

יפית ריקלין, מעצבת ומאיירת, בעלת Tifa Arts, בוגרת לימודי עיצוב בויטל, מעצבת ליינים בתחום האופנה וחומרים לעיצוב פנים עבור פרויקטים בתחום הבנייה. מוצריה משווקים בארץ וברחבי העולם: ארה"ב, קנדה, אירופה.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור