קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

פסטיבל אקו-סביונים למען איכות הסביבה

חגיגה אקולוגית מעשית לכל המשפחה מפסיקים לדבר – מתחילים לעשות מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 2/6/2009
קניון סביונים מזמין את הקהל הרחב ל"חגיגה ירוקה"- מפגש חוויתי בן שלושה ימים של פעילויות ומוצרים בנושא איכות הסביבה, קיימות, מוצרים אורגנים וסחר הוגן.

האירוע ייערך בחסות עיריית יהוד

בחגיגה הירוקה יוצגו ברחבי הקניון מיצבים אקולוגים אמנותיים ותתקיים פעילות קהילתית משתפת באמצעות פרויקט אמנות החוצות "וינקלר ארט": המשתתפים יהפכו יחד פסולת תעשייתית לפסלי חיות מקסימים. בנוסף יוקמו דוכני מכירה שיכללו מוצרים פרקטיים וידידותיים לסביבה, ויוצבו עמדות הסברה של ארגונים ועמותות הפועלים למען איכות הסביבה, כגון עמותת "אדם, טבע ודין".

לדברי מיכל לבקוביץ, מנהלת השיווק בקניון סביונים: "אנו רואים פעילות זו כהזדמנות לחשוף את הקהל הרחב, בעל המודעות ההולכת וגוברת - המעוניין בעולם אקולוגי ובריא יותר - לרעיונות ולכלים שבאמצעותם יוכל ליישם את המסרים היומיומיים שמתקבלים מהמדיות השונות. המבקר בקניון יוכל להיחשף למיטב החברות העוסקות בתחום, ולקבל מהן, באופן בלתי אמצעי ובמקצועיות, הדגמות מעשיות וחשיפה למוצרים חדשים, אשר יעזרו לכולנו לשמור על הסביבה, לחיות נכון ובריא יותר.

יוסי בן דוד, ראש עיריית יהוד, אמר היום: "העירייה מקדמת פרויקטים ירוקים במהלך כל השנה, ובוודאי שגם שיתופי פעולה מסוג זה, שמגבירים את המודעות לחשיבות נושא המיחזור בקרב הציבור הרחב".

מטרת המפגש בקניון היא לאפשר לקהל הרחב לממש את החזון המשותף להפוך לידידותיים יותר לסביבה, וזאת באמצעות מפגש חווייתי עם מציגים, יצרנים ואמנים שדואגים לספק פתרונות ידידותיים לסביבה. השאיפה היא להפוך את החזון של "סביבה ירוקה יותר" מדיבורים למעשה.

חגיגה ירוקה תתקיים בין הימים רביעי- שישי 10-12.6.09
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור