קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

חדש בקניון רמת אביב

קניון רמת אביב מציע ללקוחותיו גלישה איכותית בכל רחבי הקניון מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 23/6/2009
טלי מרגלית מנהל שיווק קניון רמת אביב: "קניון רמת אביב, שם לו למטרה להקנות ללקוחותיו חווית קניות איכותית וחווייתית ולפתח תחושת נאמנות ושייכות – כחלק בלתי נפרד מראייה זו, החליטה הנהלת הקניון בפתרון הרישות האלחוטי של 012 סמייל, המאפשר ללקוחות הקניון ולמבקריו ליהנות מגלישה חופשית, איכותית ומאובטחת באינטרנט ללא תשלום".

012 סמייל, חברת התקשורת המובילה בארץ ברישות אלחוטי למוסדות ושטחים ציבוריים, השלימה לאחרונה את רישות קניון רמת אביב על כל שטחיו. הרישות יאפשר ללקוחות הקניון גלישה אלחוטית מהירה ובחינם.

ניהול הרשת האלחוטית יבוצע על ידי מערכת מתקדמת מסוגה לניהול אתרי HotSpot, המאפשרת יתר גמישות בפתרונות חכמים של אתרי אינטרנט אלחוטי ציבוריים, וכן ניהול ובקרה יעילים של השירות ממרכז השליטה של 012 סמייל לעסקים.

מנהל השיווק של המגזר העסקי ב-012 סמייל, יוסי מור-יוסף, אמר: "אנו שמחים על כך שהנהלת קניון רמת-אביב בחרה בפתרונות האינטרנט האלחוטי של 012 סמייל לרישות שטחי הקניון. רישות הקניון יאפשר ללקוחותיו ולמבקריו ליהנות מגלישה חופשית, איכותית ומאובטחת באינטרנט ללא תשלום. קניון רמת אביב מצטרף לרשימה ארוכה של גופים אשר בחרו בפתרונות האינטרנט האלחוטיים של 012 סמייל".
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור