קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

רשת האופנה HDL תומכת בנשים האיראניות

חברת האופנה HDL דפנה לוינסון תומכת במאבק הנשים האיראניות מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 26/6/2009
HDL דפנה לוינסון, חברת האופנה בבעלותם של דפנה וצביקה לוינסון, משמיעה קולה ותומכת במאבק הנשים האיראניות למען הדמוקרטיה. הרשת קוראת לנשים אשר מאמינות ורוצות לתמוך במאבק להביא כל פריט לבוש ישן ולקבל זיכוי על סך 30 ₪ לקנייה הבאה. כל הבגדים שיתרמו ישלחו ישירות לארגון התומך בנשים וילדים שאין להן זכויות בטהרן הנקרא- OMID-E-MEHR.

צביקה לוינסון, מנכ"ל ובעלי חברת האופנה HDL דפנה לוינסון: " אנחנו מאמינים כי לא מדובר במאבק לטובת מועמד זה או אחר אלא באירוע שיכול להביא שינוי היסטורי של ממש אם הוא יתממש. הרעיון לתמיכה במאבק הגיע בעקבות תחושתנו כי מדובר במאבק על החופש שלנו, על הדמוקרטיה, על הזהות של העם האיראני, מאבק אמיתי לשינוי. אנו קוראים לקהל לקוחותינו לבוא ולתרום מבגדיהם הישנים למען הנשים הנמצאות באיראן. עוד מוסיף לוינסון: "בחרנו לתמוך בארגון התומך בזכויות נשים איראניות משום שאנו מאמינים כי אישה חופשייה היא אישה שלובשת את בגדי המותג. כל בחורה שמאמינה ורוצה לתרום למאבק מוזמנת להגיע לרשת ולקבל זיכוי לקנייה הבאה". בימים אלה נבדקת האפשרות להעביר את הבגדים דרך לונדון, כמו כן קיימים גורמים בצלב האדום אשר נותנים את תמיכתם".

רשת חנויות המעצבת "דפנה לוינסון- HDL" הוקמה בשנת 1995 על ידי צביקה ודפנה לוינסון. הרשת מונה כיום 20 חנויות ברחבי הארץ, ושתי חנויות נוספות בבודפשט שבהונגריה ובלימסול בקפריסין. עד סוף שנת 2009 עתידה הרשת לפתוח 4 חנויות נוספות בארץ ועוד 2 נוספות באירופה.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור