קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

מהיום - רשת השיווק "ממן מחסני מזון" בבעלות מלאה של רשת "קו אופ ישראל"

רשת "ממן מחסני מזון" כוללת 4 חנויות עם מחזור שנתי המוערך בכ-240 מיליון ₪ מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 15/7/2007
תמונה כללית
החל מהיום, יום א' 15.7.07, רשת השיווק "ממן מחסני מזון" תחל לפעול תחת בעלות מלאה של רשת "קו אופ ישראל".

רשת המרכולים "ממן מחסני מזון בע"מ" כוללת 4 חנויות: חנות בגודל של 3,200 מ"ר ברחוב האורזים באזור התעשייה הישן בנתניה, חנות בגודל של 3,000 מ"ר ברח' הכדר בנתניה, חנות בגודל של 3,000 מ"ר באור עקיבא וחנות קטנה בגודל של כ-300 מ"ר במושב פורת, ומחזור הפעילות של רשת "ממן" בשנת 2007 מוערך בכ-240 מיליון ₪.

במסגרת העסקה, שכאמור נכנסה היום לתוקף, רכשה רשת "קו אופ ישראל" את שם המותג ("ממן מחסני מזון בע"מ"), המוניטין, ציוד החנויות והמלאי העסקי שבהן.

לאור העובדה שחלק מהחנויות נמצאות בבעלות רשת "ממן" תמשיך "קו אופ ישראל" ותשכור את החנויות הנ"ל מ"ממן" וביתר החנויות הוסבו הסכמי השכירות על שם "קו אופ ישראל".

מר רמי מנדל, מנכ"ל "קו אופ ישראל", מציין שעם כניסת העסקה לתוקף השלימה הרשת את מטרתה להגיע למחזור מכירות של מעל 1 מיליארד ₪ (היקף הפעילות של הרשת יהיה בשנת 2007 כ-1.1 מיליארד ₪) ולהפוך לרשת המרכולים השלישית בגודלה בישראל.

מר מנדל מוסיף שעפ"י התוכנית האסטרטגית שפרסמה הרשת בשנת 2006 היעד היה להגיע בשנת 2009 למחזור מכירות של כ-1 מיליארד ₪ וכאמור בעקבות ביצוע העסקה הנ"ל הקדימה הרשת בשנתיים את תאריך היעד להגיע למחזור המכירות מעל 1 מיליארד ₪.

בעקבות העסקה תנהל רשת "קו אופ ישראל" כ-40 חנויות הפרוסות מגדרה לחדרה, אשר פחות ממחציתן באזור ירושלים והסביבה. הרשת הינה בבעלות האגודה השיתופית "קו אופ ירושלים", ותחת הנהלתו של המנכ"ל רמי מנדל, פרצה את גבולות העיר ירושלים לפני כשנתיים, באמצעות רכישת רשת המרכולים "מטרומרקט", בבעלות משפחת סלטי, ומאז מתפתחת באופן חסר תקדים באמצעות רכישות ומיזוגים.

רשת "ממן" הינה רשת פרטית בבעלות מר מישל אבידן אשר הוקמה בשנת 1993. הרשת הינה מפעל חיים של משפחת אבידן שהינם חלוצים בתחום הדיסקאונט בישראל והוא ימשיך ויעבוד ברשת.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור