קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

דיזנגוף סנטר מציג: "רגעי עיר"

תערוכת איורים של האמן בועז טורפשטיין מה 5.7 במעבר דיזנגוף מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 2/7/2009
ביום ראשון ה- 5.7.09 תיפתח בדיזנגוף סנטר תערוכת "רגעי עיר", המציגה עבודותיו של האמן בועז טורפשטיין. בתערוכה יוצגו איורים הומוריסטיים של העיר תל אביב, המשלבים בתוכם מגוון טכניקות: רישומי עיפרון, דיו, צבעי מים וקולאז' שנערכו יחדיו בעזרת עיבוד ממוחשב.

העיר תל אביב היא אסופה של אנשים, מקומות ורגעים שמרכיבים חלק מרכזי בהיסטוריה הישראלית. לא רק ברמה הלאומית הכללית, אלא גם ברמה האישית. מכל רחבי הפריפריה נוהרים בני נוער לתל אביב לצבור חוויות שנצברות רק שם. בחייהם של זוגות צעירים כבר קיים שלב כמעט פורמאלי - שלב תל אביב. תערוכה זו מקווה לאגוד יחדיו את הרגעים הללו הלאומיים והאישיים, וליצור מעין תמונה של מה היא תל אביב דרך הסתכלות שונה. אין כאן פורטרט של העיר עצמה או תושביה, אלא יותר ניסיון לתפוס רגעים משמעותיים המייצגים את העיר ברמה האישית הפרטית והלאומית הכללית.

בועז טורפשטיין, 29 מאייר, צלם ומעצב, נולד בירושלים, למד בבצלאל ובמוסררה, מסיים כיום תואר במדעי ההתנהגות ולימודי המזרח התיכון באוניברסיטת בן גוריון. עבודות נוספות ניתן לראות בעיתון "ידיעות הקמפוס" (הוצאת ידיעות אחרונות )

התערוכה מציגה בדיזנגוף סנטר, בחלל התערוכות אשר במעבר דיזנגוף, ליד קולנוע דיזנגוף, החל מה- 5.7.09 ועד ה- 31.7.09 בין השעות 10:00 ל- 21:00, הכניסה חופשית.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור