קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
התחבר/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

שילב מציעה הדרכות בנושא בטיחות בדרכים

שילב מציבה לרשות הצרכן הדרכות לעגינה נכונה ברכב מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 7/7/2009
ניר גודארד, סמנכ"ל סחר בשילב, אמר כי לרגל "חודש הבטיחות" בשילב, תציב הרשת לרשות הצרכן מומחים שידגימו ויסבירו כיצד לעגן נכון את כיסא הבטיחות ברכב.

הבעיה העיקרית שעדיין מתמודדים עימה בנוגע לבטיחות ילדים ברכב הינה: החשיבות בשימוש במושב בטיחות והחשיבות בעגינה נכונה –יותר מ 50% מהעוגנים כיסאות בטיחות ברכב, אינם עוגנים נכון. מושב האיזופיקס שהוחדר לשוק לפני 3 שנים – נבחן במהלך השנים – והמסקנה היא כי זהו הפתרון הטוב ביותר והבטוח ביותר היות ואין בעיית עגינה בכיסא.

רשת שילב תערוך בחודש יולי, הדרכה אישית בחנויות הרשת במטרה ללמד עגינה נכונה של מושבי בטיחות על-ידי שלומי טל, מומחה בטיחות ויועץ לרשת שילב.

על-פי נתוני בטרם, יעילות מושבי בטיחות בהורדת הפגיעה והתמותה של ילדים כנוסעים ברכב הוכחה זה מכבר. האמצעי העיקרי למניעת היפגעות הילדים כנוסעים ברכב הוא מושב בטיחות שמותאם לגיל הילד. לדוגמא, על פי הערכות שבוצעו בארה"ב, מושבי הבטיחות מתקשרים עם ירידה של 71% במקרי תמותת התינוקות כנוסעים ברכב ועם ירידה של 54% במקרי תמותת הפעוטות בני 1-4 כנוסעים ברכב.

המחקרים הוכיחו כי במידה והילד היה חגור בכיסא בטיחות בשעת תאונה, דרגת הפציעה הייתה קלה יותר ב 2 רמות (מתוך סקלה של 6). הורים רבים אינם מקפידים להושיב את ילדיהם במושב בטיחות – השימוש בסל קל הוא הגבוה ביותר, ולאחריו מושב הבטיחות המיועד לילדים מגיל 1-4

שילב שמה לה למטרה להעלות את המודעות בקרב הורים לילדים, ללמד הורים כיצד עוגנים נכון, ואיך יש להתנהג בכביש תוך כדי נסיעה עם ילדים.

הדרכה תתקיים ב 23.7.09 בחנות שילב בביג פולג בין השעות 16:00-18:00
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור