קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

בושם חדש מאת ESTEE LAUDER

בושם חדש שנועד ללכוד בתוכו את הצד הנשי ביותר של האישה מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 19/7/2009
בטחון, נשיות, כוח שקט וחן נצחי. כל אישה מגדירה בדרך שונה את המלה "חושני" (sensuous). אסתי לאודר גאה להשיק את Sensuous, בושם חם, עצי וענברי, הלוכד בתוכו את היבטים רבים אשר הופכים את האישה של היום לרכה מורכבת ומרתקת.

Sensuous הבושם החדש של אסתי לאודר מציג קטגוריית בישום חדשה:
כדי ללכוד את תמצית החושניות, יצרה אסתי לאודר קטגוריית בישום חדשה הנקראת Woody Amber. האקורד החם הוא ליבה עשירה ומסתורית של עצים ניתכים וענבר זוהר, הפועמת בחום, זוהר ותשוקה נשית. מראשיתו של ייצור הבשמים, נעשה שימוש בעצים, אך לרוב בתפקיד רקע. ב Sensuous, נבחרו תווים אלו כדי ליצור תחושה מודרנית וחדשה של עצים נשיים. כדי להשיג מרכיב מאפיין זה של הבושם, עשתה אסתי לאודר שימוש, לראשונה בתולדות הבישום, ב Melted Woods NaturePrint, כדי ללכוד את חוויית העצים הניתכים, בעלי המרקם.

את ליבת הבושם עוטפת הקדמה פרחונית שאינה גורעת מן החותמת העצית של Sensuous. האקורד הנשי מורכב סביב קונספט בישום בלעדי וחדש לחלוטין של אסתי לאודר הנקרא Atmospheric Florals. בהשראת התחושה המתקבלת כשנכנסים לחממה חמה ומלאה בסחלבים וכשמוקפים באווירה של פרחוניות, שבה אין פרח אחד ששולט או מזוהה, אלא נוצר רושם פרחוני תת-הכרתי כמעט. את התערובת הנשית והאוורירית של אקורד Ghost Lily שנוצר במיוחד, ממגנוליה ועלי כותרת של יסמין, משלימה Ylang Nature Intact, תמצית ילנג טבעית טהורה מאוד, מזוקקת ברמה גבוהה.

האקורד הזוהר מתיך בתוכו עץ אלמוג קרמי, פלפל שחור, ציפת מנדרינה עסיסית ו- Honey NaturePrint דמוי נקטר, שופע וממכר, ליצירת חושניות שובת לב הנותרת לאורך זמן ומחזקת את הזוהר המודרני של עצי הליבה.
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור