קניוניםחנויותמבצעיםאירועי ילדיםקטלוגיםחדשותכתבות
הצטרף/י
האזור האישי של אורח/ת
עדכן/י פרטים | התנתק/י
בקניון | חדשות | צרכנות | חדשות הקניונים | חדש בחנויות
מבצעים, קופונים ועדכונים אודות פעילויות במועדון החברים של קניונים. לחצו להצטרף

חדשות הקניונים והרשתות

דיזנגוף סנטר מארח את "בית השנטי"

דיזנגוף סנטר מארח את בית השנטי ביריד האוכל בכל סופ"ש מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 21/10/2009
יריד האוכל של דיזנגוף סנטר, הוותיק מבין הירידים בארץ(למעלה מעשור), מונה למעלה מ- 45 דוכנים ומתקיים בכל שבוע בימים חמישי שישי.

לאחרונה החל לארח היריד את בית השנטי ואף הוקצה לו דוכן ללא תמורה כספית למכירת הספר המתכונים החדש " לא על האוכל לבדו" בהוצאת ידיעות אחרונות,הספר יימכר ביריד האוכל במחיר מוזל של 50 ש"ח (בחנויות הספרים מחירו 92 ש"ח) ובסוף היריד ינתן ל"בית השנטי" כל האוכל הנותר מהיריד.

קצת על הספר " לא על האוכל לבדו"...

אלבום מהודר וחגיגי זה, יוזמת בית השנטי מריומה, השפית ועיתונאית האוכל מיכל מוזס ודנה לבנת-גזית, אשר הופק בתמיכתה של חברת "שטראוס", מאפשר לחוש את האוכל, הריחות, הקולות, הצבעים והטעמים של סעודות ערב שבת המפורסמות בבית השנטי.

ספר זה מאגד את מיטב השפים המובילים בארץ ביניהם ארז קומורובסקי, שגב משה ממסעדת "שגב", ישראל אהרוני, שאול בן אדרת ממסעדת "קימל", מאיר אדוני ממסעדת "כתית", גיל חובב, גולן גורפינקל ממסעדת "דלאל", אבי ביטון ממסעדת "אדורה", חנוך בר שלום, צחי בוקששתר,אביב משה וניר צוק ועוד רבים וטובים יחד עם מריומה,מייסדת בית השנטי בישלו את מתכוניהם המפורסמים לסעודות השבת הנודעות של בית השנטי. כל עמוד בספר מוקדש לכל אחת מ-54 השבתות בשנה זו ולצד המתכונים המפורסמים, משולבים סיפורים ומשלים המסופרים בארוחות ליל השבת.

כל ההכנסות מהספר יתרמו לבית השנטי.

פרטים נוספים במודיעין הסנטר: 03-6212400
הידיעות באחריות הקניונים, הרשתות וחברות יחסי הציבור